نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31301
تاریخ انتشار: 1396-10-09 17:20
مردم خراسان جنوبی با حضور پرشور در حماسه نه دی بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

به گزارش دانشجوپرس به نقل از خاورستان، امروز حماسه 9 دی هم زمان با سراسر کشور در شهرستان های خراسان جنوبی نیز برگزار شد و  مردم این استان با حضور درمراسم گرامیداشت این روز،یکبار دیگر پیوند خود را با ولایت فقیه، شهدا، آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی به منصه ظهور و بروز گذاشتند.

*بیرجند

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم نه دی در بیرجند، اظهار کرد: 9 دی، مقطعی ماندگار در تاریخ حیات انقلاب اسلامی است.

 

وی افزود: همانطور که 8 سال دفاع مقدس، سکوی پرشی برای افزایش توان نظامی و دفاعی کشور شد، هم اکنون هم تهدیدهای دشمن را به فرصتی برای اقتدار ایران تبدیل خواهیم کرد.

 

سردار شریف بیان کرد: ما منکر برخی نارسایی ها نیستیم اما در سایه تیزهوشی فرزندان ملت و مسئولان بر این موانع کوچک فائق خواهیم آمد.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنی دشمنان ما بخاطر گسترش گفتمان انقلاب اسلامی، حرکت امام خمینی(ره)، حاکم شدن احکام دینی و پیاده شدن استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.

 

وی اضافه کرد: در هیچ حادثه‌ای نمی‌توانیم به صورت منفرد و جدا از حوادثی که طی ۳۹ سال بر انقلاب اسلامی گذشته است، بپردازیم.
 
 
*قاین
 
 
 
* زیرکوه
 
مراسم گرامی داشت 9 دی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان این شهرستان مرزی در مصلی نماز جمعه حاجی آباد، برگزار شد.
 
امام جمعه زیرکوه در اجتماع عظیم مردم با تبریک این روز بزرگ، گفت:این روز از ایام الله ها است و باید گرامی داشته شود تا مردم در فضای غبار آلود فتنه خود را گم نکنند.
 
حجت الاسلام مرتضائی نیا خاطرنشان کرد: برخی تلاش دارند ۹ دی خوب برگزار نشود اینها خیلی در غفلت اند چون این پدیده فتنه مربوط به جناح خاصی نبود و دشمن میخواست ریشه نظام را بزند.
 
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد:فتنه ظاهرش خاموش شده ولی متن فتنه هست و امروز فتنه های جدیدی از نوع فتنه فرهنگی و اقتصادی در راه است که دست پلید دشمنان نظام در آن است.
 
 
 
* طبس
 
حجت الاسلام مهاجریان مقدم در مراسم گرامیداشت نه دی، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری یادآور شد: برخی ها که سالها مدیریت این کشور را به عهده داشتند حالا شدند اپوزیسیون نظام اسلامی یا برخی که اکنون مدیریت کشور را بر عهده دارند به تار دشمن میزنند و حرف های دشمن شاد کن میزنند بنابراین همه باید هوشیار و بیدار باشیم.

وی بیان کرد: همه رییس جمهورهای سابق آمریکا حسرت اینکه به نظام اسلامی بخواهند خدشه وارد کنند به گور بردند و رییس جمهور فعلی و آینده آمریکا نیز هیچ غلطی نخواهند توانست انجام دهند.

امام جمعه طبس گفت: نظام اسلامی با قدرت، عظمت و بصیرت مردم و با رهبری ولایت فقیه به دست صاحب اصلیش آقا امام زمان(عج) سپرده خواهد شد.

 

*درمیان

حجت الاسلام حسینی، امام جمعه درمیان در مراسم گرامیداشت نه دی، با بیان اینکه دشمنان نظام کار خودشان را برنامه ریزی شده انجام میدهند و برای تحقق  اهداف پلیدشان برنامه های زیادی را طراحی کرده اند گفت: ولی در مقابل ما چه وظیفه ای داریم؟
 
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی اثبات کرده اند که بهترین روش ها و شیوه ها را در دفع توطئه های شوم دشمنان بکار خواهند برد گفت: نیروهای امنیتی چند سال است هشدار می دهند که فتنه ای دشوار تر از سال ۸۸ در راه است و این فتنه گره خورده با معیشت و اقتصاد خواهد بود.
 
وی روشنگری و پیروی از فرمایشات ولی فقیه را از مهمترین وظایف مسئولین و مردم در حال حاضر برشمرد و گفت: نباید بگذاریم طرح های دشمنان در بین مردم نفوذ کرده و باعث اختلاف شود.
 

* نهبندان

سرهنگ بیگدلی مسئول اطلاع رسانی اداره سیاسی سپاه کشور در بزرگداشت حماسه ۹ دی در جمع مردم نهبندان گفت: دشمنان وکشورهای غربی برای اینکه ایران اسلامی را به زانو درربیاورند ، اقدام به توطئه های بسیاری نمودند.وی افزود: دعوا بر سر قدرت نیست،بلکه دعوا بر سر آرمان ها و مقاومت می باشد .بیگدلی در ادامه گفت: مردم مطالبه گر و هوشیار حماسه ۹ دی را خلق کردند و فهمیدند که فتنه گران با اسلام کار دارند.

سخنران مراسم ۹ دی در نهبندان افزود: روح عزت طلبی مردم ایران نشان داد هر لحظه که احساس نمایند ،آرمان ها به خطر می افتد به صحنه آمده و ۹ دی هایی خلق می کنند.

 

 

انتهای پیام/ 

نظر شما