نمایش 1 - 10 از 227
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت اقتصادی/
طبق گزارش بانک جهانی هزینه آلودگی هوا در ایران سالانه معادل 3.2 درصد تولید ناخالص داخلی کشور یعنی معادل 80 هزار میلیارد تومان است.
یادداشت/ شهاب نوروزیان
دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در یادداشتی در رابطه با سخنان رئیس جمهور آمریکا به ضرورت تلاش مسؤولان برای خنثی سازی توطئه‌ها و به خصوص جلوگیری از حرکت‌های تفرقه افکنانه تأکید کرد.
یادداشت/
واقعه کربلا را فرصتی طلایی و بسیار مناسب معرفی کرد که باید آن را همچون گوهری گرانبها پاس داشت و با تمام توان برای اقامه این فریضه عظیم از همه هستی گذشت.
یادداشت/ قاسم جعفری
از همان ابتدا سلطه‌گران اجازه ندادند محصول علمی دانشگاه متناسب با شرایط ایران باشد، سعی کردند متاع علمی دست دوم به دانشگاه ما بدهند و آنجا را پایگاه انتقال ارزش‌های غربی به جامعه ایرانی قرار دهند.
یادداشت دانشجویی/
بازدید از سایت‌های نظامی ما را بیش از هر چیز یاد جنگ تروآ می‌اندازد و اینگونه می‌شود که عده‌ای بعد از چندین سال سابقه انقلابی گری توسط افراد ساده انگار دچار توهم شده و با هدف اعتماد سازی راه نفوذ را که در طول ۴ دهه حفظ شده بود، به واسطه برجام با احترام می‌گشایند.
حسین شریعتمداری:
انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم با همه فراز و نشیب‌هایی که داشت به پایان رسید و آقای روحانی از رقیب اصلی خود آقای رئیسی پیشی گرفت و به ریاست‌جمهوری رسید.
یادداشت
انقلابیون قدم بزرگی را برداشته اند و چند قدم کوچک مانده تا پیروزی بزرگ و قبول کنیم هنوز کار اساسی لازم است تا بتوان آن آرای خاکستری و مردد که امید به روحانی و تفکرش را در انتخابات نشان دادند را جذب جبهه انقلاب کرد و این مهم حاصل نمی شود مگر در سایه تلاش، کوشش و امیدواری.
یادداشت اقتصادی/
یکی از مهم‌ترین گزاره‌هایی که در مقام دفاع از عملکرد اقتصادی دولت یازدهم بیان می‌شود، آن است که «این دولت توانسته تورم 35 درصدی را به کمتر از 10 درصد برساند» اما در این نوشتار ماجرای کاهش نرخ تورم شفاف سازی می‌شود.
علیرضا زاکانی
نماینده سابق مجلس خطاب به جوانان نوشت: امشب و فرداشب ـ که فرصت قانونی تبلیغات عمومی است ـ توقف ممنوع است؛ نباید کسی در خانه اش بماند و استراحت کند.
یادداشت دانشجویی/
گاهی مسئولین در تمام سطوح از ریاست جمهور تا پایین تر مثل ریاست یک دانشگاه تحمل صدای مخالف دانشجو در زمینه انتخابات را ندارد.واین درحالی است که این تحمل آنقدر پایین می آید که عقاید و تفکرات شخصی باعث برخوردهای مستقیم و غیرمستقیم مسئولین با دانشجویان و تشکل های دانشجویی می شود.

صفحه‌ها