نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31637  |  
تاریخ انتشار : 1396-12-03 12:20
سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم در مرحله دانشگاهی از اوایل بهمن‌ماه آغاز شده و هر دانشگاه براساس برنامه زمانبندی داخلی خود اقدام به برگزاری جشنواره قرآن و عترت می‌کند و دانشگاه های خراسان جنوبی در نیمه اول اسفند ماه این مسابقات را برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم در مرحله دانشگاهی از اوایل بهمن‌ماه آغاز شده و این مرحله تا پایان اسفندماه ادامه خواهد داشت.

در این مرحله هر دانشگاه براساس برنامه زمانبندی داخلی خود اقدام به برگزاری جشنواره قرآن و عترت می‌کند و دانشگاه های خراسان جنوبی در نیمه اول اسفند ماه این مسابقات را برگزار خواهند کرد.

همچنین مراحل منطقه‌ای و سراسری این جشنواره نیز سال آینده برگزار می‌شود، وزارت علوم امسال علاوه بر جشنواره داخلی خود، میزبان سی و سومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان است که آبان‌ماه سال آینده برگزار خواهد کرد.

همچنین روز هفتم اسفندماه نیز بخش کتبی جشنواره برگزار خواهد شد. 

از جمله این تغییرات این دوره می‌توان به تغییرات صورت گرفته در بخش معارفی و فناوری اشاره کرد که دو رشته «سبک زندگی اسلامی - ایرانی» و «کانال‌های قرآنی فضای مجازی» به رشته‌های جشنواره اضافه شده است.

همچنین در بخش ادبی نیز مقرر شده تا رشته نمایشنامه‌نویسی و فیلم‌نامه نویسی به صورت دو رشته مجزا برگزار شود.

سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم شامل بخش‌های آوایی، معارفی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری است که در مجموع 6 بخش و 33 رشته می‌باشد.

نظر شما