نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31616  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-25 18:27
هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان، با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه پژوهش‌های دینی و قرآنی برگزار می‌شود.

به گزارش دانشجو پرس به نقل از  فارس هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان، در فضای بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه پژوهش‌های دینی و قرآنی برگزار می‌شود.
بر این اساس اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از معاونت فرهنگی دانشگاه‌ها خواسته است تا اقدامات مناسب جهت اطلاع‌رسانی گسترده جشنواره، به کلیه دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی مرتبط، به‌ویژه گروه‌های علوم قرآن و حدیث و گروه‌های معارف اسلامی انجام دهند.
لازم به ذکر است در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد پایان‌نامه‌های مطالعات بین‌رشته‌ای مرتبط با قرآن و عترت، آثار ارسالی به صورت ویژه داوری و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
دانشجویان علاقمند می‌توانند پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری خود را که طی یک سال اخیر دفاع شده است حداکثر تا تاریخ 15/‏02/‏1397‬در قالب فایل الکترونیکی از طریق آدر الکترونیکی دبیرخانه این جشنواره به نشانی uranmsrt.ir@gmail.com ارسال کنند.

نظر شما