نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31572  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-23 16:28
دانش پژوه مجمع شهید دیالمه:
مهر تائید دیگری بر قوام نظام اسلامی زده شد
دانش پژوه مجمع شهید دیالمه گفت: راهپیمایی 22 بهمن جواب همه سوالات و شبهات دشمنان را داد و نیازی به برگزاری رفراندوم در ایران نیست و همین حضور مهر تائید دیگری بر قوام نظام اسلامی است.

مصطفی ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار دانشجو پرس، با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تماشایی و با شکوه و دیدنی گفت: این حضور فارغ از مسائل سیاسی یا اقتصادی و بلکه یک حضور حماسی انقلابی و اعتقادی بود.
وی افزود: ملت امروز نشان داد که حتی اگر تحت فشار ظالم و ستمگر و نااهل باشد بازهم پای انقلابش می ماند.
دانش پژوه مجمع شهید دیالمه با بیان اینکه همانطور که بعد از انقلاب نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی را بگیرند گفت: بازهم هم نشان دادند نمی گذارند حتی سرسوزنی از خاک اعتقادی و سیاسی این نظام کم بشود.
ابراهیمی با اشاره به راهپیمایی پرشور مردم ایران در 22 بهمن گفت: پیام این حضور برای دشمنان این است که تمام نیرو و زحمتی که علیه انقلاب اسلامی می کشند به اراده خداوند بدست ملت مسلمان و غیور و انقلابی به خودشان برمی گردد.
وی افزود: از دیگر نکات این راهپیمایی این است که تمام توطئه های دشمنان را به هیچ می رساند.
دانش پژوه مجمع شهید دیالمه تصریح کرد:راهپیمایی 22 بهمن جواب همه سوالات و شبهات دشمنان را داد و نیازی به برگزاری رفراندوم در ایران نیست و همین حضور مهر تائید دیگری بر قوام نظام اسلامی است.
ابراهیمی با بیان اینکه مسئولان نیز باید جواب کم کاری ها و کم گذاشتن ها و بی اعتماد کردن کسانی که عاشق انقلاب بودند را بدهند گفت: مسئولین در عین حال باید تلاش بیشتری به خرج بدهند.
وی متذکر شد: مردم نشان دادند برای شخص خاصی به صحنه نمی آیند، بلکه برای دل خودشان و ایمانشان به صحنه می آیند و اگر مسئولی کم بگذارد باید جوابگو باشد.
دانش پژوه مجمع شهید دیالمه خاطرنشان کرد: باید مسئولین اقدام و عمل را جایگزین حرف و باید گفتن ها بکنند.

نظر شما