نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31569  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-22 17:02
مسئول بسیج دانشجویی فردوس گفت: حضور باشکوه و تماشایی مردم در سراسر کشور در راهپیمایی امروز نشان داد که مردم محکم تر از قبل پای نظام و رهبر خود هستند، لذا این وظیفه مسئولان را برای خدمت رسانی به مردم سنگین تر می کند.

الیاس ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس در بیرجند با بیان اینکه امسال با توجه به مسائل منطقه ای و بین اللملی و یاوه گویی دشمنان و فتنه‌هایی که در کشور رخ داد، دیدیم که مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت خود با ولایت فقیه را به رخ تمام جهانیان کشیدند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند، گفت: مردم همیشه اصلی ترین سرمایه این نظام هستند و خواهند بود و حضور آنان در این چنین مراسماتی یعنی آب بر روی آتش دشمن پاشیدن است.
 
وی اظهارداشت: مسئولین و به خصوص دولتمردان باید توجه داشته باشند که حضور آنان در صحنه‌های حساس کشور به معنی رضایت از وضعیت معیشتی و اقتصادی نیست،آنها گله مندند و از تبعیض و فساد به شدت ناراحت هستند ولیکن رهبر و کشور خود را عاشقانه دوست دارند و تا پای جان برای آن ایستاده اند پس وظیفه مسئولین در برابر اینطور مردم غیور و با شرافت سنگین است.
 
مسئول بسیج دانشجویی فردوس گفت: مسئولین باید به تبعیض و فساد در این کشور خاتمه دهند و نپندارند اعتراض مردم به خاطر مسائل سیاسی و اجتماعی است،بلکه باید بدانند مردم از فساد و مسائل معیشتی رنج می برند و دولتمردان به جای سیاسی کاری ها باید به درد دل مردم رسیدگی کنند.
 
ابراهیمی افزود: حضور باشکوه و تماشایی مردم در سراسر کشور در راهپیمایی امروز نشان داد که مردم محکم تر از قبل پای نظام و رهبر خود هستند، لذا این وظیفه مسئولان را برای خدمت رسانی به مردم سنگین تر می کند.
 

نظر شما