نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31567  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-22 14:18
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در پیامی از مردم ولايتمدار استان به خاطر حضور بی سابقه و تماشایی آنان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش دانشجو پرس، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در پیامی از مردم ولايتمدار خراسان جنوبی به خاطر حضور بی سابقه و تماشایی آنان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.

 
متن کامل این پیام به شرح ذیل است؛
"بسم الله الرحمن الرحیم"
 
حضور پر شور و شعور مردم با بصیرت خراسان جنوبي به‌خصوص جوانان و نوجوانان همگام با ملت بزرگ ايران اسلامي در راهپیمایی ٢٢ بهمن امسال صحنه هايي تماشایی را خلق کرد.
 
وفاداري به آرمان‌های معماركبيرانقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي(مدظله العالي) اصلي ترين پيام راهپیمایی 22 بهمن است.
 
پیام ديگر اين حضور مردم مومن و انقلابي به مسئولين نظام اين است كه براي گره گشايي از مشكلات مردم؛ بايستي عتقاد عملي به توانمندي هاي داخلي داشت و در راه تفكر ما مي توانيم و اقتصاد مقاومتي با تكيه به ظرفيت هاي موجود ایرانی گام هاي اساسي را برداشت.
 
اينجانب از حضور یکایک مردم انقلابي و با ايمان استان خراسان جنوبي و همه کسانی که در خلق این حماسه نقش آفریدند تشکر مي نمايم و از خداوند متعال برای همگان آرزوی سعادت و سلامتی دارم.
والسلام علیکم
 
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
 
سید علیرضا عبادي
22 بهمن ماه 1396

نظر شما