نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31538  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-19 11:25
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی تاکید کرد:
لزوم توجه دانشجویان به مباحثه و مطالعه آثار شهید مطهری
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم توجه دانشجویان به مباحثه و مطالعه آثار شهید مطهری، گفت: با مطالعه آثار شهید مطهری، پویایی و طراوتی را که در آثار شهید مطهری موج می‌زند را می توان درک کرد و با تسلط بر آثار این شهید، می‌توان بر مسائل روز مسلط بوده و پاسخگو باشیم.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، ابوذر صلاحی، مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی تربیت مربی بینش مطهر، ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی باید تلاش کنیم تا سربازان خوبی برای انقلاب باشیم.
 
وی با بیان اینکه این دوره سه روزه تربیت مربی بینش مطهر، در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری به جوانان برای مطالعه کتاب‌های شهید مطهری پیش‌بینی شده است، ادامه داد: شیوه طرح جدید تربیت بینش مطهر که با نگاهی نو به سراغ این موضوع رفته‌اند و با شکل جدید سعی بر آشنایی جوانان داشتند مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفت.
 
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در جمع دانشجویان گروه‌های طیبه صالحین و مربیان تاکید کرد: امروزه نیازمند یک منظومه قوی و پشتیبان مبانی انقلاب اسلامی هستیم و  این مسئله برای گروه‌ها و مربیان که با جوانان تبادل داشته و الگوی آنان هستند ضرورت دارد. 
 
صلاحیبا تاکید بر لزوم توجه دانشجویان به مباحثه و مطالعه آثار شهید مطهری، گفت: با مطالعه آثار شهید مطهری، پویایی و طراوتی را که در آثار شهید مطهری موج می‌زند را می توان درک کرد و با تسلط بر آثار این شهید، می‌توان بر مسائل روز مسلط بوده و پاسخگو باشیم.
 

انتهای پیام/

نظر شما