نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31532  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-17 09:56
مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی از ثبت نام دهمین دوره طرح ولایت از تاریخ 96/11/15 لغایت 97/01/15 در بسیج دانشجویی دانشگاه های خراسان جنوبی خبر داد.

 
ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس گفت: ثبت نام دهمین دوره طرح ولایت از تاریخ 96/11/15 لغایت 97/01/15 در بسیج دانشجویی دانشگاه های خراسان جنوبی انجام می شود.
 
وی با بیان اینکه ثبت نام از بین دانشجویان ورودی بهمن 95 یا مهر96 انجام خواهد شد، اظهار کرد: در نهمین دوره آموزشی طرح ولایت استانی ۱۳۰ دانشجو از دانشگاه های سراسر استان حضور داشتند که از این تعداد ۶۰ نفر آقا و ۷۰ نفر خانم بودند.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی با اشاره به اهداف این طرح عنوان کرد: آموزش مبانی اندیشه اسلامی، کادر سازی وتربیت نیروی انسانی جهت استفاده در شجره طیبه بسیج و آشنایی با ساختار و تشکیلات بسیج دانشجویی از اهداف طرح ولایت است.

 

صلاحی با اشاه به محتوا و کارگاه آموزشی این طرح افزود: در این دوره برنامه های مختلف آموزشی با حضور اساتید کشوری بسیج دانشجویی، کرسی های آزاد اندیشی، برگزاری برنامه فرهنگی، ورزشی، مذهبی و جشن ها برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه در این دوره ۸۰ ساعت آموزش برگزارمی شود، خاطر نشان کرد: در پایان گواهی طرح ولایت استانی به شرکت کنندگان اعطاء می شود و کسانی که بتوانند امتیازات لازم را کسب کنند به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

نظر شما