نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31511  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-12 09:24
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: دانشگاه علمی کاربردی جوانان را به مهارت های علمی مجهز کند، چراکه امروز بیکاری ها خیلی نگران کننده است.

به گزارش دانشجو پرس ،  آیت الله سید علیرضا عبادی شامگاه (11 بهمن) در دیدار رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور با بیان اینکه کسی که از دانشگاه علمی کاربردی فارغ التحصیل می شود نیروی مجهز به علم و مهارت و آماده کار است، گفت: مسئولان حداکثر همکاری را با دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه اگر عمل همراه با علم نباشد نقص و عیب است، لذا آن علمی مطلوب است که دانش بنیان باشد و اگر علم همراه با عمل نباشد باطل است، اظهارداشت: اگر صاحب علم به علم عمل نکند آن علم فراموش خواهد شد.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مهارت یک نعمت است که امروز در اختیار افراد قرار می گیرد، در گذشته اگر کسی می خواست مهارتی یاد بگیرد باید چند سالی در نزد استاد آن کار شاگردی می کرد و برای او کار می کرد تا کار را به او یاد می دادند، افزود: اما امروز هر کس بخواهد مهارتی یاد بگیرد نهادهای مختلفی از جمله فنی و حرفه ای و مراکز علمی کاربردی وجود دارد.
 
آیت الله عبادی گفت: دانشگاه علمی کاربردی جوانان را به مهارت های علمی مجهز کند، چراکه امروز بیکاریها خیلی نگران کننده است. 
 
پایان پیام/
منبع: شبستان

نظر شما