نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31504  |  
تاریخ انتشار : 1396-11-12 08:26
مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از برگزاری مسابقه ای با موضوع دلنوشته ای به شهداء، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش دانشجو پرس ، دکتر محمد ابراهیم عبدالرزاق نژاد با اظهار تسلیت ایام فاطمیه و تقارن آن با ایام گرامیداشت دهه فجر گفت: این مسابقه به مناسبت بزرگداشت روز شهداء ویژه کارکنان شاغل خانواده ایثارگران دانشگاه اعم از جانبازان، رزمندگان، آزادگان، همسر، فرزندان، خواهر و برادر این عزیزان و شهدای گرانقدر برگزار می شود.
 

وی با اعلام اینکه مهلت ارسال آثارتا پایان بهمن ماه ۱۳۹۶ می باشد خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند به یکی از سه طریق مراجعه حضوري به ستاد شاهد و ايثارگر دانشگاه مستقر در حوزه معاونت فرهنگي دانشجويي دانشگاه، ارسال به پست الکترونيکي ستاد شاهد shahedbums@mihanmail.ir و ارسال به نمابر الکترونيکي ۳۲۳۸۱۲۲۷، نسبت به تحويل آثار خود اقدام نمايند.

 

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در امور ایثارگران با اظهار اینکه مجموعه این آثار به مقامات عالی ذیربط ارسال می شود اضافه کرد: به بهترین آثار نیز جوايز نفيسي اهدا خواهد شد.

 

دکتر عبدالرزاق نژاد با اشاره به فاصله ۴۰ روز زمانی ۱۲ بهمن سالروز ورود حضرت امام (ره) به کشور  تا ۲۲ اسفندماه سالروز گرامیداشت مقام شهداء گفت: رویکرد این مسابقه، علاوه بر رسالت همیشگی ستاد شاهد و ایثارگر که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مي باشد، زمينه سازي براي معرفي بهتر و اطلاع رساني بيشتر روز شهيد است.

 

وی تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در مسابقه جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس ۳۲۳۹۵۳۹۱ تماس حاصل فرمایند.

 

منبع: روابط عمومی دانشگاه

 

نظر شما