نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31406  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-23 09:28
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با اشاره به تعبیر رهبری درباره نشستن مگس روی زخم‌هایی که از مشکلات ایجاد می‌شود، گفت: مسئولان تمام توان خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار گیرند و اجازه ندهند دشمنان از مشکلات اقتصادی مردم سوءاستفاده کنند.

به گزارش دانشجو پرس ، محمدرضا فتحی‌مظلوم عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: همانطور که می‌دانیم عدم توجه کافی مسئولان به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم باعث شد اعتراضاتی شکل بگیرد و مردم مطالبات به حقی هم داشتند که متاسفانه دشمنان خارجی؛ رسانه‌ها و عوامل ضدانقلاب با سوءاستفاده از این اعتراضات موجب اغتشاش و ناامنی در کشور شدند.
وی در ادامه تصریح کرد: مردم حق دارند نسبت به وضعیت نامناسب اقتصادی اعتراض کنند ولی باید در این رابطه مُرّ قانون و شریعت الهی را درنظر گرفت و از هرگونه اغتشاش، که بی شک خسارت محض را به دنبال دارد و امنیت کشور را به خطر می‌اندازد، دوری کرد.
این فعال دانشجویی تاکید کرد: جنبش دانشجویی انقلابی همواره از ماهیت مطالبات پاک مردمی که هدفش بهبود وضعیت معیشتی مردم بوده، حمایت و اقدام اغتشاشگران را محکوم می‌کند.
وی در ادامه با اشاره به اقدام به موقع، هوشمندانه و تاثیرگذار مردم در حمایت از نظام در مقابل آشوب‌گران، خاطر نشان کرد: ملت غیور و انقلابی ایران همواره در پایبندی به انقلاب اسلامی ثابت قدم بوده و با حماسه حضورشان در برابر اغتشاشات صورت گرفته یک بار دیگر نائب بر حق امام زمان (عج) را یاری کرده و منویات روشن ایشان را سرلوحه کار خود قرار دادند.
وی در خاتمه با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب درباره نشستن مگس روی زخم‌هایی که از مشکلات ایجاد می‌شود، اظهار داشت: از رئیس جمهوری، دولتمردان و مجلس و همه مسئولان نظام می‌خواهیم تمام توان خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار گیرند و اجازه ندهند دشمنان قسم خورده انقلاب از مشکلات اقتصادی مردم سوءاستفاده کنند.
انتهای پیام/

نظر شما