نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31396  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-23 08:47
مسئول نهاد رهبری دانشگاه بیرجند از امکان ثبت‌نام جاماندگان بیستمین و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی خبر داد و گفت: زمان ثبت نام در مراسم ازدواج دانشجویی تا ۳۰ دی تمدید شد.

حجه الاسلام محمد علی جعفری مسئول نهاد رهبری دانشگاه بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس اظهار داشت: ثبت نام بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور از حدود یک ماه پیش با مراجعه به سایت رسمی آزدواج به آدرس http://ezdevaj.nahad.ir آغاز شد.

 

وی با بیان اینکه قبلا اخرین مهلت ثبت نام در سامانه ازدواج دانشجویی 20 دی اعلام شده بود، افزود: با تمدید مهلت ثبت نام در این دوره از ازدواج دانشجویی تا 30 دی امکان ثبت‌نام برای جاماندگان بیستمین و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی فراهم شد.

 

حجت‌الاسلام  جعفری افزود: سایت برای انتخاب کاروان ها نیز باز شده است و دانشجویان می توانند با تاریخ انتخابی خود در یکی از کاروان ها ثبت نام خود را قطعی کنند.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند به شرایط ثبت نام در سامانه ازدواج دانشجویی اشاره کرد و ادامه داد: تاريخ عقد مجاز جهت ثبت نام اوليه اول مهر سال 95 تا اول دی سال جاری مقرر شده است.

 

وی  با اشاره به شرایطی که دو زوج دانشجو باشند، بیان کرد: در مواردي كه هر دو زوج دانشجو هستند، فقط يكي از آنها به عنوان داوطلب اصلي ثبت نام کند.

 

جعفری همچنین گفت: دانشجويان تا يك هفته بعد پس از ثبت نام ، مدارك لازم را جهت تائيد به دفتر نهاد دانشگاه يا دفتر استاني مربوطه ارائه کنند تا ثبت نام قطعي شود.

 

انتهای پیام/

نظر شما