نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31371  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-14 19:17
فعال دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: بزرگترین طنز روزگار این است که ترامپ که تحریم‌ها را علیه ما تشدید کرده الان برای ما دلسوز شده و حرف از حمایت از مردم ایران می‌کند.

 شایان ولی پور مطلق در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دانشجوپرس با بیان اینکه حضور همه اقشار مردم به خصوص دانشجویان در راهپیمایی بر علیه اغتشاشات اخیر، در بیرجند خیلی خوب بود، گفت: دانشجویان علاوه بر اینکه اغتشاشات اخیر در کشور را محکوم کردند؛ امروز نیز حضور باشکوهی را در این راهپیمایی داشتند.
 
وی با بیان اینکه اعتراضات در کشور ابتدا یک سری مطالبات به حق مردمی به گرانی و مشکلات موجود و به خاطر مشکلات اقتصادی و اینکه دولت به وعده‌های اقتصادی خود عمل نکرده بود، صورت گرفت، افزود: متاسفانه جریان ضد انقلاب و برخی عوامل دست دشمن در داخل کشور فضا را به سمت شعارهای رادیکال بردند و از این فضای برای انجام اقدامات خرابکارانه خود استفاده کردند.
 
این دانشجوی دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه امروز مردم بیشتر شهرهای ایران و به همراه آنها مردم بیرجند به صحنه آمدند تا بگویند که حساب آنها از دشمنان داخلی و خارجی نظام جدا است و هرگز اجازه نمی دهند دشمنان در امور آنها دخالت کنند، اظهارداشت: مردم ما همیشه بصیر، اگاه و در صحنه هستند و دشمنان نمی توانند از آب گل آلود ماهی بگیرند.
 
ولی پور مطلق افزود: بزرگترین طنز روزگار این است که ترامپ که تحریم‌ها را علیه ما تشدید کرده الان برای ما دلسوز شده و از اغتشاشگران حمایت می کند.
 
وی گفت: مردم ایران اسلامی امروز با حضور با شکوه خود در راهپیمایی 14 دی ماه یک مشت محکم بر دهان آمریکای جنایت کار و عوامل او در داخل و خارج کشور زدند و بیزاری خود را از فتنه گران اعلام کردند.

نظر شما