نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31368  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-14 10:10
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران:
لزوم توجه به اخلاق در آموزش و پژوهش دانشگاهی
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: اخلاق در آموزش و پژوهش دانشگاهی و ایجاد روحیه همدلی و همکاری مورد تاکید قرار گیرد.

به گزارش دانشجو پرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با ابراز خوشحالی از حضور در مجموعه علوم پزشکی بیرجند و بیان اینکه تاسف می  خورم چرا اینقدر دير به خراسان جنوبي آمده ام گفت: کارهايي که در بيرجند انجام شده است بي نظير است.

 

دکتر علی اکبر پور فتح ا... با اظهار اینکه نگاه اکثر جامعه به طرح تحول و اقدامات حوزه سلامت، اجرای این طرح در تهران است اضافه کرد: هیچ وقت عظمت کاری که در استان های مختلف کشور و از جمله خراسان جنوبی انجام می گردد، درک نمي شود.

 

 

وی با پیشنهاد اینکه باید به روابط عمومی، تبلیغات و عرضه فعالیت ها بیشتر اهمیت داد خاطرنشان کرد: يکي از بحث هاي مهم در انقلاب، بحث عدالت اجتماعي است.

 

 

 مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با تاکید بر اینکه امروزه دسترسی بهتر به خدمات را در سطح کشور فراهم می کنیم و این از مفاهیم عدالت اجتماعي است گفت: ادبيات همدلي و همکاري بايد تقويت و گسترش يابد.

 

 

دکتر پور فتح ا... اضافه کرد: اخلاق در آموزش و پژوهش دانشگاهی و ایجاد روحیه همدلی و همکاری مورد تاکید قرار گیرد.

 

 

دکتر پورفتح ا... با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با انتقال خون افغانستان گفت: بستر خوبی برای استانداردسازی بانک های خون  بیمارستانی استان وجود دارد.

 

 

وی با اظهار اینکه انتقال خون محافظ کارانه و مدیریت خون بیمار از کارهای مشترکی است که می توانیم ايجاد کنيم تصريح کرد: اعلام آمادگي داريم که بخشي از اختيارات را  به کارگروه مشتركي از دانشگاه و انتقال خون استان تفويض و منابع مالي را نيز دو طرف تامين كنند.

نظر شما