نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31354  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-12 13:50
دانشجوی فعال دانشگاه بیرجند با بیان اینکه به نظر من اغتشاشگران، عده ای جاهل و بی عقل هستند که به خود و هم نوعان خود رحم نمی کنند، گفت: این افراد از مردم عادی جدا هستند که تحت تاثیر ماهواره و رسانه های غربی قرار گرفتند و دشمنان ملت را با این ناهنجاری ها شاد کردند.

اکرم مهدوی دانشجوی فعال دانشگاه بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس اظهار داشت: اعتراضات چند روز اخیر به گرانی در برخی از شهرها موجب سوء استفاده بدخواهان نظام اسلامی شد و در این اغتشاشات برخی از هم وطنان ما دچار خسارت های مالی و جانی شدند.

 

وی با بیان اینکه به نظر من اغتشاشگران، عده ای جاهل و بی عقل هستند که به خود و هم نوعان خود رحم نمی کنند، ادامه داد: این افراد از مردم عادی جدا هستند که تحت تاثیر ماهواره و رسانه های غربی قرار گرفتند و دشمنان ملت را با این ناهنجاری ها شاد کردند.

 

دانشجوی دانشگاه بیرجند افزود: قطعا گروههای معاند همچون منافقین و تکفیری ها و عوامل بیگانه در این امر دخیل هستند چرا که مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی با صراحت به حمایت از آن پرداخته اند.

 

 

مهدوی بابیان این‌که عزت و شرف ملت ایران خاری در چشم آمریکا و اسرائیل است، خاطرنشان کرد: پایبندی ملت ایران به اسلام، انقلاب و مقام معظم رهبری خاری در چشم دشمنان است و دشمنان درصدد هستند که ثبات و امنیت را از بین ببرند.

 

 

وی بر اتحاد و همبستگی مردم تاکید کرد و گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی ما نباید ابزار دشمنان قرار گرفته و درکشور اغتشاش و تفرقه ایجاد کند.

 

انتهای پیام/

نظر شما