نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31129  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-24 10:01
دبير سابق دفتر و نماينده جامعه اسلامي دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شب گذشته در مراسم سخنرانی صادق زيبا كلام عکسی را به او اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، «محمد تقي انبيايي» دبير سابق دفتر و نماينده جامعه اسلامي دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شب گذشته در مراسم سخنرانی صادق زيبا كلام عکس کشته شدن یک فرزند خردسال در شلیک موشکی آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران در سال 1367 را نشان می دهد، را به او اهدا کرد.
 
جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار امیدواری کرده است که دکتر صادق زیباکلام این عکس را در دفتر كار خود نصب كند.
 
صادق زیباکلام شب گذشته در سالن شهید رحیمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به دعوت انجمن اسلامی این دانشگاه با موضوع "ادعا نامه ی ایران علیه آمریکا" سخنرانی کرد.
 
در این سخنرانی او مدعی شده است که اگر جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب با آمریکا کنار می آمد، خیلی از جنایات آمریکا علیه ایران اتفاق نمی‌افتاد.
 
لازم به یادآوری است؛ 12 تیر 1367 هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران براثر شلیک موشکی از ناو وینسنس در آبهای خلیج فارس سقوط کرد و 300 مسافر و خدمه آن به شهادت رسیدند، این عکس نشان دهنده آن جنایت آمریکا علیه ایران است که شب گذشته به زیباکلام اهدا شد.

 

 

نظر شما