نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31128  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-24 09:46
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شب گذشته در حاشیه مراسم سخنرانی صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند دو کتاب به زیباکلام اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شب گذشته در حاشیه مراسم سخنرانی صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند دو کتاب به زیباکلام اهدا کرد.
 
این دو کتاب شامل متن کامل برجام و کتاب تاریخ مستطاب آمریکا نوشته دکتر صادق کوشکی است.
 
در متن نوشته شده توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آمده است؛
 
۱- متن کامل برجام:
به تصریح خود آقای دکتر زیباکلام، ایشان متن برجام را حداقل تا اواخر سال قبل مطالعه نکرده بودند. بنابراین شایسته دانستیم ایشان را که از مدافعان برجام و  گفتگو با امریکا هستند، حداقل بدین واسطه با برجام آشنا کنیم!
 
۲- کتاب تاریخ مستطاب آمریکا:
کتابی نوشته دکتر صادق کوشکی که بر اساس مستندات اغلب آمریکایی! زبان طنز و کاریکاتور و به اختصار و ایجاز تاریخ آمریکا را بیان کرده و جنایات آن را برشمرده است. امّید که مقبول و مورد استفاده دکتر صادق زیباکلام بیفتد.
 
بسیج دانشجویی لازم میداند از زحمات انجمن اسلامی دانشجویان برای برگزاری جلسه سخنرانی دکتر صادق زیباکلام در دانشگاه تشکر کند و برای این عزیزان پویایی و سرزندگی را آرزو می‌کند. ان شاءالله این جلسات مسیر تقریب و تفاهم و کنار رفتن تضادها را فراهم کند.
 
صادق زیباکلام شب گذشته در سالن شهید رحیمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به دعوت انجمن اسلامی این دانشگاه با موضوع "ادعا نامه ی ایران علیه آمریکا" سخنرانی کرد.

نظر شما