نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31031  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-14 15:02
دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت روز دانشجو تاکید کرد: دانشجویان مومن و متعهد و انقلابی موجب تقویت عزت و اعتلای کشور عزیزمان می شوند.

به گزارش دانشجو پرس ، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت روز دانشجو گفت: شهدای عزیز دانشجو، آغازگر راهی پر افتخار بودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیام دکتر علیرضا حسنی آمده است:
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان قندچی، بزرگ نیا و شریعت رضوی و ادای احترام به شهدای عزیز هسته ای و شهدای مدافع حرم و تبریک پیروزی جبهه مقاومت در ریشه کنی داعش جنایتکار، فرارسیدن شانزدهم آذرماه را به حضور دانشجویان عزیز که آینده ساز کشور عزیزمان ایران اسلامی هستند، تبریک می گویم.
از دانشجویان با اخلاص، مومن و انقلابی انتظار می رود که برای حفظ حرمت خون شهیدان و تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بصیرت انقلابی مجاهدانه و همیشه در صحنه باشند و به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب: در مسیر معنوی کسب علم و معرفت و تقوا و فضایل پاک اخلاقی و دانش و مهارت های نوین لحظه ای از تلاش و حرکت مجاهدانه غفلت ننمایند و از امکانات علمی و آموزشی گسترده ای که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم شده است به بهترین شکل بهره برداری نمایند.

 
دکتر علیرضا حسنی
دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نظر شما