نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 30851  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-04 14:58
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از برگزاری جلسات سخنرانی با حضور صادق زیبا کلام و رائفی پور بمناسبت روز دانشجو در این دانشگاه خبر داد.

رضا دستجردی در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس با اشاره به برنامه های روز دانشجو در این دانشگاه گفت: دهه آخر آذر یک شب شعر و موسیقی به همت انجمن اسلامی دانشگاه برگزار خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو اردوی کویرنوردی زیرکوه قاین است برگزار خواهد شد، افزود: این اردو در دو تاریخ مجزا یکی 2 تا 3 آذر و دیگری 9 تا 10 آذر برای دانشجویان دختر و پسر به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.
 
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه یک اردوی تفریحی زیارتی 8 تا 10 آذر به طبس خواهیم داشت، گفت: این اردو با حضور 40 نفر از دانشجویان پسر و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار خواهد شد.
 
دستجردی با بیان اینکه یک اردوی مشهد ویژه دختران 14 تا 17 آذر خواهیم داشت، گفت: همچنین جلسات سخنرانی با حضور استاتید وسخنران های کشوری برای روز دانشجو توسط تشکل های دانشگاه پیش بینی شده است.
 
وی با بیان اینکه یک جلسه سخنرانی در 12 آذر با حضور دکتر رائفی پور با موضوع «بررسی و تحلیل ارتباط ایران و عربستان در شرایط کنونی و تاثیر آن برخاورمیانه» برگزار خواهد شد، گفت: همچنین جلسه سخنرانی در 9 آذر با حضور صادق زیبا کلام با موضوع «ادعا نامه ایران علیه آمریکا» توسط انجمن اسلامی برگزار می شود.

نظر شما