نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 30623  |  
تاریخ انتشار : 1396-07-19 10:52
با حضور دبیر هیأت امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و مسئولان شهرستان قاین مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی قاین برگزار شد.

به گزارش دانشجو پرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، با حضور دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان، امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولان شهرستان قاین مراسم تکریم دکتر حسین اسفرقی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی قاین و معرفی دکتر محمود مختاری به عنوان سرپرست جدید این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در این مراسم که دکتر علی خزاعی مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان، حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاونت دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دکتر شریعتی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دکتر حبیب ا... نخعی ریاست دبیرخانه ی استان و جمع کثیری از مسئولان و دانشگاهیان قاین حضور داشتند، ابتدا دکتر حسین اسفرقی از دوره ی پنج ساله ی مدیریت خود و توفیقات دستاوردهای دانشگاه گزارش داد.


در ادامه حجت الاسلام والمسلمین رحمانی امام جمعه ی شهرستان قاین به ایراد سخن پرداخت و گفت: حسن اعتماد به جناب آقای دکتر مختاری را تبریک می گویم و دعای خیر را بدرقه ی راه جناب آقای دکتر اسفرقی می کنم. چراکه قدردانی و تکریم خادمان گذشته و کمک به توفیق مسئولان جدید در حقیقت ترویج معارف دینی ماست.


دکتر بهمن کهن ترابی فرماندار قاین نیز در ادامه سیر صعودی آموزش عالی در شهرستان قاینات را به فال نیک گرفت و گفت: باید از همه عزیزانی که در این زمینه نقش آفرین بوده اند، قدردانی کنیم.


آنگاه دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد سلامی استان خراسان جنوبی به ایراد سخن پرداخت و ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند حسین اسفرقی در دوره تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قاین و تبریک انتصاب محمود مختاری گفت: جناب آقای مختاری متعهد شدند که با همت و جدیت رهنمود های مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان و نیز توجه ویژه به حفظ مبانی اعتقادی و ترویج و تعمیق حجاب و عفاف را به طور ویژه در دستور کار بگذارد.


در ادامه ی این مراسم حکم انتصاب دکتر محمود مختاری و لوح سپاس دکتر فرهاد رهبر و لوح تقدیر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان از دکتر اسفرقی، به آنان اهداء شد. همچنین در این مراسم لوح تقدیر فرماندار قاینات به رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی قاین اهدا شد.نظر شما