نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 30234  |  
تاریخ انتشار : 1396-03-03 15:43
دانشجویان رشته مهندسی مکانیک –گرایش قالب‌سازی دانشگاهه صنعتی بیرجند طی دو روز از صنایع مرتبط در شهرک‌های صنعتی مشهد بازدید کردند.

به گزارش دانشجو پرس، دانشجویان رشته مهندسی مکانیک –گرایش قالب‌سازی دانشگاهه صنعتی بیرجند طی دو روز از صنایع مرتبط در شهرک‌های صنعتی مشهد بازدید کردند.

این بازدید با راهنمایی آقایان دکتر فورگی ‌نژاد و آقای دکتر رخش‌خورشید، اساتید گروه مهندسی مکانیک و در قالب سرفصل درس " تعمیر و نگهداری قالب" در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 26 و 27 اردیبهشت‌ماه انجام پذیرفت.

در این سفر علمی، دانشجویان از کارخانجات همگر طوس، واحد مجموعه‌سازی شرکت پارت‌سازان، مجموعه قطعات فرج پارت‌سازان، شرکت تولیدی دوریکا، شرکت تولیدی رینگ‌سازی و مجموعه صنعتی قطعات محوری بازدید کردند. همچنین در آخرین روز، دانشجویان از چند کارگاه قالب‌سازی، به منظور آشنایی با فنون قالب‌سازی و شیوه‌های نوین در طراحی وساخت قالب بازدید کردند.

رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی مکانیک- گرایش قالب‌سازی، از رشته‌های کاربردی دانشگاه صنعتی بیرجند است که از سال 1388 به جمع رشته‌های دانشگاه افزوده شده است و پس از یک دوره توقف، از مهرماه 94 گروه مهندسی مکانیک، مجدداً اقدام به پذیرش دانشجو در این رشته نموده است. این بازید با هماهنگی و تلاش دانشجویان این رشته و بویژه خانم‌ها پورمند، فرازی و آقای بینقی برگزار شد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه

نظر شما