نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30231  |  
تاریخ انتشار : 1396-03-03 16:04
نجمه خدمتی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه بیرجند موفق به کسب مدال طلای رشته سه وضعیت ۵۰ متر و نقره میکس ۱۰ متر و چهارم انفرادی مسابقات تیراندازی چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی در باکو گردید.

به گزارش دانشجو پرس ، نجمه خدمتی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه بیرجند موفق به کسب مدال طلای رشته سه وضعیت ۵۰ متر و نقره میکس ۱۰ متر و چهارم انفرادی مسابقات تیراندازی چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی در باکو گردید.
 

 بر اساس این گزارش، مه‌لقا جام‌بزرگ، نجمه خدمتی و الهه احمدی در مرحله مقدماتی تفنگ 50 متر مسابقات تیراندازی کشورهای اسلامی که در باکو پایتخت کشور آذربایجان برگزار شد به ترتیب اول تا سوم شدند و به فینال این ماده راه یافتند.

 

 

در فینال این رقابت تیراندازان به ترتیب در وضعیت نشسته، درازکش و ایستاده تیرهای خود را شلیک کردند تا با جمع امتیازات در این سه وضعیت نفرات برتر این ماده مشخص شوند.

 

 

در مجموع امتیازهای به دست آمده در سه وضعیت، نجمه خدمتی با ٤٥٤.٧ امتیاز در صدر قرار گرفت و صاحب مدال طلا شد و الهه احمدی با مجموع 451.6 امتیاز به مدال نقره این مسابقات دست یافت.

 

 

مه‌لقا جام بزرگ، تیرانداز همدانی حاضر در تیم ملی تیراندازی بانوان ایران و پرچمدار کاروان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات کشورهای اسلامی هم با 441.2 امتیاز به عنوان سوم این مسابقات دست یافت و به مدال برنز رسید.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما