نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30224  |  
تاریخ انتشار : 1396-03-01 21:41
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:
رئیسی به پشتیبانی ۱۶ میلیون رأی «رقیب قدرتمند» دولت دوازدهم است
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بابیان اینکه «رئیسی» به پشتیبانی ۱۶ میلیون رأی رقیب بسیار قدرتمندی برای دولت است، گفت: با توجه به فرصت بسیار کمی که آقای رئیسی داشت این ۱۶ میلیون رقم بسیار خوبی بود.

به گزارش دانشجو پرس ، به نقل از خبرگزاری تسنیم، نادر طالب‌زاده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به نتیجه انتخابات و 16 میلیون رأی رئیسی که از او یک رقیب قدرتمند ساخته است، اظهار داشت: واقعیت همین است، یک گروه حزب‌اللهی به‌صورت یکدست پشتیبان آقای رئیسی هستند که این خود یک قدرت است.
طالب‌زاده تأکید کرد: ما تلاش می‌کنیم یک جریان بزرگ‌تری به همین تعداد جذب شود اما باوجود همین فرصت کمی که بود و با توجه به فرصت بسیار کمی که آقای رئیسی داشت این 16 میلیون رقم بسیار خوبی بود.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، افزود: آقای رئیسی به پشتیبانی همین 16 میلیون نفر می‌تواند بسیار قدرتمند باشد. 
وی عدم عافیت‌طلبی و ساده‌زیستی را سرمایه حجت‌الاسلام رئیسی برشمرد و گفت: ساده‌زیستی آقای رئیسی کاملاً مستند است و قدرت زبان و قلب ایشان از همین موضوع می‌آید که می‌توانست میلیاردر باشد اما یک زندگی کاملاً ساده‌ای دارد.

نظر شما