نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30214  |  
تاریخ انتشار : 1396-02-31 11:27
​وزیر کشور گفت: مردم همواره با خلق حماسه ها و حضور پرشکوهشان صفحات زرینی در انقلاب به یادگار گذاشتند و امروز یکی از این صفحات زرین و پرافتخار رقم خورد.

به گزارش دانشجو پرس ، به نقل از دانشجو عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعدازظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم اظهار داشت: امروز خیلی خوشحال هستیم و خدا را شکر می کنیم و سر تعظیم بر آستان جانان می ستاییم به خاطر نعمت مردم انقلابی، مومن و خوب و هزاران بار شاکر هستیم به خاطر نعمت جمهوری اسلامی ایران و مردم سالاری حاکم بر ان که مردم عزیز ما در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی مشارکت در تعیین سرنوشت خودشان را پیدا کردند.
 
وی افزود: الحمدالله در انتخاب های انجام شده تاکنون همواره با خلق حماسه ها با حضور پرشکوهشان صفحات زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار گذاشتند و امروز یکی از صفحات پرافتخار تاریخ مردم سالاری ایران رقم خورد و حماسه مردم ثبت شد.
 
رحمانی فضلی ضمن ابراز خوشحالی به مناسبت ثبت حضور حماسی مردم انقلابی ایران در روز گذشته تصریح کرد: به همه مردم اعلام می کنم الحمدالله انتخاباتی با امنیت کامل و شور و نشاط و ذوق مضاعفی که مردم داشتند دیروز در پای صندوق های رای به همه جهانیان نشان دادند و اثبات کردند که ما مدافع و حامی انقلاب و متحد و منسجم هستیم که انقلاب اسلامی را در جهت اهداف آن که تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم شریف ایران است ادامه دهیم.
 
وزیر کشور تاکید کرد: از همه دست اندرکاران انتخابات در حوزه اجرا، نظارت، انتظامات، امنیت، تبلیغات، قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و همه کسانی که در این حوزه به ما کمک کردند من جمله بسیج و سپاه که در حوزه امنیت فعال بودند تشکر می کنم. توانستیم به کمک همه نیروها امروز در این جا در جلوی همه دوربین های رسانه های داخلی و خارجی پیروزی مردم ایران را به گوش همه جهانیان برسانیم.
 
وی با اشاره به آخرین نتایج به دست آمده از انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: این آرا که تقریبا می توان گفت از 99.7 دهم درصد شعبات اخذ شده و می توان گفت نتیجه نهایی به این شرح است 41 میلیون و202هزار و131 نفر آرای اخذ شده  روحانی: 23549616 یعنی 57 درصد آرا را به خود اختصاص داده و به عنوان رئیس جمهور مردم عزیزمان محسوب می شود. رئیسی 15786449 یعنی 38.5 درصد آرا را به خود اختصاص داده است. میرسلیم 478215، هاشمی‌طبا 215450.
 
رحمانی فضلی ادامه داد: امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق بدهد که بتوانیم در مقابل این اراده و حضور باشکوه مردم مطالبات، خواست و اهدافی که مردم ما دارد در حوزه اجرایی دوش به دوش با همکاری یکدیگر تا پایان رقابت ها و شروع رفاقت تمام هم و غم مان را انجام دهیم.
 
وزیر کشور خاطر نشان کرد: لازم است به صورت ویژه از مقام معظم رهبری که در تمام مراحل انتخابات و ماه ها قبل آن همواره در جهت افزایش مشارکت و اهمیت آن تاکید داشتند و در تمام این مراحل ما را مورد لطف و هدایت خود قرار دارند تشکر کنم.

نظر شما