نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 30169  |  
تاریخ انتشار : 1396-02-26 18:37
در جلسه شوراهای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح شد:
همه باید تلاش کنیم زمینه مشارکت حداکثر مردم در انتخابات فراهم شود
نشست روسای شوراهای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور روسای واحدهای دانشگاه های استان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

به گزارش دانشجو پرس ، نشست روسای شوراهای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور روسای واحدهای دانشگاه های استان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.
در این نشست دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با گرامی داشت اعیاد شعبانیه و تاکید بر لزوم توجه دقیق به رعایت مفاد بخشنامه به صرفه جویی در هزینه ها و ارتقاء سطح کیفی دانشگاه تاکید کرد.
دکتر حسنی همچنین با اشاره به تاکیدات مقام عظمای ولایت در زمینه ی اقتصاد مقاومتی و توجه به اقتصاد دانش بنیان به لزوم مشارکت حداکثری مردم در دو انتخابات بسیار مهم پیش رو می تواند بر عزت و اقتدار کشور عزیزمان بیفزاید گفت ملت غیور و با بصیرت ایران اسلامی بار دیگر حماسه ای بزرگ خلق خواهند کرد.


در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در انتخابات زمینه مشارکت مردم تجلی می کند گفت: اصل جمهوریت نظام مقدس اسلامی ما مربوط به حضور مردم است و ان شاءا... اقشار مختلف مردم ما با حضور آگاهانه ی خود در دو انتخابات مهم 29 اردیبهشت و انتخاب افراد اصلح که شاخص های آنان را مقام معظم رهبری اعلام فرموده اند عظمت و اقتدار کشورمان را به رخ جهانیان خواهند کشید و معادلات جهانی را بر هم خواهند زد.


وی گفت همه ی ما وظیفه داریم زمینه مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات فراهم نمائیم.
در ادامه این جلسه دکتر حبیب ا... نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان از حضور روسای واحد های دانشگاهی و روسای شورای تخصصی استانی و دقت آنها در پیگیری مصوبات تشکر کرد.
دکتر نخعی همچنین انتصاب آقای روشندل به ریاست دانشگاه آزاد نهبندان را تبریک گفت و از تلاشهای مجدانه و چندین ساله ی دکتر علی خزاعی ریاست سابق دانشگاه آزاد نهبندان قدردانی نمود.
منبع :روابط عمومی دانشگاه
انتهای پیام/

نظر شما