نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30161  |  
تاریخ انتشار : 1396-02-26 19:22
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
انتخابات ایران نه تنها در منطقه بلکه در دنیا جایگاه ویژه ای دارد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه انتخابات جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در سطح جهان جایگاه ويژه اي دارد گفت: اين مردم هستند که براي انتخاب مسئولين نظام تصميم مي گيرند، لذا دشمنان خيلي نگاه ويژه اي به برگزاري انتخابات در ايران دارند.

به گزارش دانشجو پرس ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه انتخابات جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در سطح جهان جایگاه ويژه اي دارد گفت:  اين مردم هستند که براي انتخاب مسئولين نظام تصميم مي گيرند، لذا دشمنان خيلي نگاه ويژه اي به برگزاري انتخابات در ايران دارند.

حجت الاسلام سید حسن سیدی با با اشاره به اثرات تداوم مشارکت و حضور مستمر مردم در عرصه های مختلف و تاکید بر اهمیت بحث انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: انقلاب اسلامي که در سال ۱۳۵۷ اتفاق افتاد، تنها پديده اي است که با دين عجين شده است و يک حکومت ديني بعد از ۳۸ سال آن را اداره مي کند.

 

وی با اظهار اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب بین المللی است که در تمامی عرصه ها حرف هایي براي گفتن داشته و دارد خاطرنشان کرد: راز ماندگاري اين انقلاب عظيم، را مي توان در همراهي مردم با ولايت فقيه و پايبندي به آرمان هاي انقلاب و امام راحل(ره) جستجو کرد.

 

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه با بیان اینکه دشمن همواره در تلاش است تا شرکت مردم در انتخابات را کم رنگ نشان دهد گفت: بی شک حضور مردم در انتخابات دشمن را مرعوب و نگران می کند و طبیعتا ملت عزیز ایران روز جمعه با خلق حماسه ای دوباره، بار ديگر عظمت نظام جمهوري اسلامي را به رخ جهانيان مي کشند.

 

حجت الاسلام سیدی با اظهار اینکه دانشجویان و دانشگاهیان جزء نخبگان جامعه محسوب می شوند که نگاه ویژه به آنان در جامعه وجود دارد گفت: این قشر می توانند علاوه بر حضور مثمر ثمر در انتخابات سفيران خوبي جهت ترغيب ديگران براي شرکت در انتخابات باشند.

 

منبع: روابط عمومی دانشگاه

انتهای پیام/

نظر شما