نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30131  |  
تاریخ انتشار : 1396-02-25 12:26
رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
400 دانشجو در دانشکده پیراپزشکی بیرجند مشغول تحصیل هستند
رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: دانشکده پیراپزشکی از سال 72 در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تاسیس شده است و در حال حاضر 400 دانشجو در این دانشکده مشغول تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، محمد ملکانه رئیس دانشکده پیراپزشکی در مراسم افتتاح نمایشگاه مهارتهای بالینی دانشجویان پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار کرد: دانشکده پیراپزشکی از سال 72 در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تاسیس شده است و در حال حاضر 400 دانشجو در این دانشکده مشغول تحصیل هستند.

 

وی با بیان اینکه امسال دومین نمایشگاه مهارتهای بالینی دانشجویان پیراپزشکی برپا شده است، گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی دستاوردها و افزایش توانمندی علمی و کاربردی دانشجویان دانشکده پیراپزشکی است که از طریق آموزش دانشجو به دانشجو انجام می شود.

 

رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه در این دانشکده چهار رشته رادیولوژی، اتاق عمل، هوش بری و علوم آزمایشگاهی دارای تشکل علمی هستند، افزود: این نمایشگاه در بخش‌های علوم آزمایشگاهی، اتاق عمل، هوشبری و رادیولوژی از ساعت 8 صبح تا 16 عصر پذیرای بازدیدکنندگان در محل سالن شهید رحیمی دانشگاه است.

 

به گفته وی دست‌اندرکاران اصلی این نمایشگاه دانشجویان هستند که با همکاری EDO و EDS دانشگاه نمایشگاه مهارتهای بالینی دانشجویان پیراپزشکی را برگزار کردند و شیوه ها و امکانات مختلف آموزشی مانند مانکن، لوازم و تجهیزات پزشکی، روش های آزمایشگاهی، پوستر، بنر، پمفلت و سخنرانی انواع ماکت ها در رشته های مختلف پیراپزشکی به معرض نمایش و اجرا گذاشته شده و نمایشگاه در چهار بخش در رشته های علوم آزمایشگاهی، رادیولوژی، اتاق عمل و هوشبری طراحی شده است.

 

انتهای پیام/

نظر شما