نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28776  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-16 12:04
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
بهترین پادزهر و بیمه جامعه بسط انقلابی گری و فرهنگ ایثار و شهادت است
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با بیان اینکه بهترین پادزهر و بیمه جامعه بسط انقلابی گری و فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت:‌ هویت و ماهیت انقلاب اسلامی در این 8 سال متبلور شده و بی توجهی به بحث شهید و شهادت موجب ضربه زدن به شاکله انقلاب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در جلسه برنامه ریزی راهیان نور دانشگاه ها اظهار داشت: بحث انقلابی گری یکی از ضرورت های الویت دار کشور است و برای استقلال و آینده کشور با خطر عظیمی به اسم نفوذ روبرو هستیم.
 
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در جلسات متعدد این خطر را گوشزد کرده اند، گفت: بهترین پادزهر و بیمه جامعه بسط انقلابی گری و فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی  افزود: مجاهدت و ولایت مداری یکی از ضروریت های انقلاب است که اگر از بین برود فقط یک صورت از انقلاب خواهد ماند و سیرت از بین خواهد رفت.
 
حجه الاسلام مومن زاده ادامه داد:‌ هویت و ماهیت انقلاب اسلامی در این 8 سال متبلور شده و بی توجهی به بحث شهید و شهادت موجب ضربه زدن به شاکله انقلاب خواهد شد.
 
وی گفت: حتی اگر شاهد اما و اگرهایی در این زمینه باشیم جفا به این مقطع تاریخی کشور است.
 
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه در این هجمه مشکلات داخلی و خارجی،‌ راهیان نور ماندگارترین کار فرهنگی است،‌ افزود:‌ ما باید در زمینه تکریم شهدا و خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها اهتمام داشته باشیم.

 

حجه الاسلام مومن زاده دوران دانشجویی را دوران بحران هویت ها ابراز کرد و بیان داشت: بحران های اعتقادی، فرهنگی و ارزشی که در دانشجویان وجود دارد، راهیان نور فرصتی برای رهایی از این بحران های هویتی است.
 
وی با تأکید بر لزوم حفظ آرمان های شهدای انقلاب ، ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم گفت: شهدای گرانقدر در حفظ کیان و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی نقشی بی بدیل داشته اند و وظیفه ما تداوم آرمان های شهدا و دستیابی به اهداف متعالی مدنظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.
 
نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان راهیان نور را یکی از مهم ترین برنامه های دانشگاه ها عنوان کرد و گفت: در این دانشگاه با هدف تبیین و نهادینه سازی آرمان های مقدس شهدا و شناخت بیشتر دانشجویان با جایگاه و شأن مقام شهید و شهدای گرانقدر کشور، هر سال سفرهای راهیان نور  برگزار می شود.
 
انتهای پیام/

نظر شما