نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28749  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-16 07:59
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی:
همه تشکل های دانشجویی می توانند راهیان نور برگزار کنند
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه گروه هدف ما برای راهیان نور کل دانشجویان دانشگاه های کشور می باشد، حتی کسانی که ما را قبول ندارند، گفت: هر تشکلی در دانشگاه می تواند این اردو را زیر نظر قرارگاه علم الهدی برگزار کند و ما آمادگی لازم برای استقبال از همه دانشجویان را داریم.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس صفرعلی اسماعیلی معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی شب گذشته در جلسه تشکیل قرارگاه استانی علم الهدی و برنامه ریزی راهیان نور دانشجویی اظهار داشت: راهیان نور یکی از بزرگترین اقدامات فرهنگی است که مورد استقبال همه اقشار مردم اعم از جوانان، نوجوانان و خانواده ها قرار گرفته است.
 
وی با بیان اینکه میزان استقبال بیش از تصور است، گفت: مشکل اساسی ما در این زمینه کمبود اعتبارات، امکانات و اسکان زائران در مناطق عملیاتی است.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد: سال گذشته بویژه در روزهای پایانی سال و ایام عید نوروز ازدحام جمعیت بسیار زیاد بود که جای پارک ماشین و استقرار زائران میسر نبود.
 
اسماعیلی افزود: ای کاش مسئولین و دست اندرکارانی که بودجه در اختیار دارند و دستشان باز است در این بخش ورود پیدا کنند و به جای برگزاری جلسات و همایش های بی حاصل که هیچ خروجی ندارد در این قسمت سرمایه گذاری کنند.
 
وی با بیان اینکه شهدا بیش از این ها برگردن ما حق دارند، گفت: یکی از راه های ادای این حق، فراهم کردن زمینه اعزام و بازدید جوانان از مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس است و حتی اگر همه بودجه ها را در این زمینه خرج کنیم ضرر نخواهیم کرد.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تشکیل این قرارگاه ابلاغیه وزارت علوم است، بیان کرد: فرمانده قرارگاه استان خراسان جنوبی دکتر خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند است که ایشان این مسئولیت را به دکتر محمدی معاون فرهنگی سابق دانشگاه تفویض اختیار کردند و سایر دانشگاه ها عضو این قرارگاه می باشند.
 
اسماعیلی گفت: استقرار دانشجویان و بازدید آنها از مناطق عملیاتی و اجرای نمایش و رزم شبانه از فعالیت های سپاه در این اردو می باشد که رزمایش شبانه بیشترین هزینه را برای ما دارد.
 
وی با بیان اینکه استفاده از اتوبوس های شرکت جوان سیر با 25 تا 50 درصد تخفیف برای دانشگاه ها خواهد بود و ما آمادگی پذیرایی از دانشجویان را در بازه زمانی بهمن و اسفند ماه داریم که البته در بهمن ماه به علت ازدحام کمتر شرایط بهتری برای استقبال از زائران فراهم است.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در پایان با بیان اینکه گروه هدف ما برای راهیان نور کل دانشجویان دانشگاه های کشور می باشد، حتی کسانی که ما را قبول ندارند باید به این فریضه معنوی هدایت شوند، گفت: هر تشکلی در دانشگاه می تواند این اردو را زیر نظر قرارگاه علم الهدی برگزار کند و ما آمادگی لازم برای استقبال از همه دانشجویان را داریم.
 
انتهای پیام/

نظر شما