نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28748  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-16 05:56
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: به منظور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای اعزام دانشجویان استان خراسان جنوبی و همچنین انسجام بخشی به راهیان نور قرارگاه شهید علم الهدی در استان خراسان جنوبی تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ، علی قاسمی مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی شب گذشته در اولین جلسه تشکیل قرارگاه استانی علم الهدی در استان خراسان جنوبی اظهار داشت: با توجه به ابلاغ وزارت علوم، قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم الهدی به منظور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای اعزام دانشجویان استان خراسان جنوبی و همچنین انسجام بخشی به راهیان نور دانشجویی تشکیل شده است.
 
وی ادامه داد: برنامه ریزی های کلی در این خصوص صورت گرفته و بازه زمانی دانشگاه ها، بودجه و آمار زائران استان مشخص شده است.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه  رهبر انقلاب در حوزه فرهنگی به موضوع شهدا و راهیان نور تأکید ویژه‌ای دارند، گفت: دانشجویان، پس از دفاع مقدس، پرچم دار راهیان نور بودند و آنان این مسیر الی الله را زنده نگهداشتند تا اینکه راهیان نور توسعه کمی و کیفی پیدا کرد.
 
قاسمی افزود: با توجه به آسیب های اجتماعی بالایی که در جامعه ما وجود دارد، راهیان نور فرصتی فراهم می آورد  که این آسیب ها را کاهش بدهیم و جوانان را بیمه اعتقادی کنیم.
 
وی با بیان اینکه خاطرات و دلنوشته های دانشجویان از این اردو نشان دهنده تاثیرگذاری این اردو می باشد، گفت: راهیان نور یک کار فرهنگی، ارزشی و ملی است.
 
انتهای پیام/

نظر شما