نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28739  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-13 18:43
مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی از برگزاری مراسم تجلیل از روحانیون خدوم منادیان هدایت خراسان جنوبی در 23 دی ماه سال جاری خبر داد و گفت: در این همایش به صورت نمادین برای چند طلبه عمامه گذاری و از تالیفات روحانیون استان نیز رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دانشجو پرس ،  حجت الاسلام هادی جعفری راد مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی امروز در نشست خبری از برگزاری مراسم تجلیل از روحانیون خدوم منادیان هدایت خراسان جنوبی در 23 دی ماه جاری خبر داد و اظهار داشت: روحانیونی در این همایش تجلیل می شوند که در کنار امام جماعت بودن کار شاخصی را انجام داده باشند.
 
وی گفت: روحانیونی در استان وجود دارند که 40 سال تدریس می کرده اند و هم چنین برخی از روحانیون استان در نقاط صفر مرزی مستقر هستند و این افراد قابل تقدیر هستند.

 

 

مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی به هدف از برگزاری این همایش اشاره کرد و ادامه داد: هدف تشویق طلاب جوان است و از طلاب جوان برای حضور در این همایش دعوت خواهد شد تا ببینند روحانیونی را که سال‌های طولانی صادقانه خدمت کرده اند. 

 

 

حجت الاسلام جعفری راد با اشاره به اینکه این همایش برای اولین بار در  استان برگزار می شود، افزود: در این همایش از برخی روحانیون دارای تالیف و مستقل تجلیل خواهد شد.

 

 

وی با توجه به اینکه در همایش تجلیل از روحانیون خدوم منادیان هدایت به صورت نمادین برای چند طلبه عمامه گذاری خواهد شد، تصریح کرد: از تالیفات روحانیون استان نیز رونمایی خواهد شد.

 

 

مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از 3 هزار روحانی در استان داریم، گفت: از این تعداد حدود 700 نفر طلبه خواهر هستند و 26 حوزه علمیه خواهر و برادر در استان داریم.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما