نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28641  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-09 14:20
شورا تبيين مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
حماسه 9 دی، مشتی بر دهان هتاکان به ارزش های اسلامی بود
شورا تبيين مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند در بیانیه خود آورده اند: حماسه ٩ دی نشان داد كه پاسخ ملت به بی حرمتی به ارزش هایشان چیزی جز مشت گره کرده به دهان هتاکان نخواهد بود.

به گزارش دانشجو پرس ، شورای تبيين مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به مناسبت نه دی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:
بسم الله الرحمن الرحيم

 

"۹دی یک نمونه ای بود از همان خصوصیتی که در خود انقلاب وجود داشت؛ یعنی مردم احساس وظیفه ی دینی کردند و دنبال این وظیفه، عمل صالح خودشان را انجام دادند. عمل صالح این بود که توی خیابان بیایند، نشان بدهند، بگویند مردم ایران اینند."

« سید علی خامنه ای ۲۱\۹\۱۳۹۰»

 

هفت سال پیش در چنین روزهایی بود که جریان شیطانی و فریب خورده ای به نام جریان سبز دست به هتك حرمت مقدسات و اعتقادات ارزشی این مرز و بوم زد.

 

هنوز التهاب ناشی از توهین به عکس امام (ره) در ١٦ آذر توسط هواداران سران فتنه فروکش نکرده بود که پشتیبانان جریان ساختگی سبز، تاسوعا و عاشورای حسینی را هدف خود قرار دادند و در روز ١٣٨٨/١٠/٤از گفتن شعارهای بی شرمانه و انحرافی فروگذار نکردند و با ظاهری  سبز پوش دست به اغتشاش و بی حرمتی زدند.

 

زمانی که عقیله و اهل بیت حسین (ع) به ماتم از دست دادن امامشان می گریستند، ملت ایران هم بر این بی حرمتی به مولایشان و همچنین ولی فقیه خود، خون گریستند.

 

ملت بیدار جمهوری اسلامی ایران زمانی که از رسانه هایشان چوب و چماق سران فتنه، بی حرمتی و شعارهایی امثال؛ مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ بر جمهورى اسلامى و ... را شنیدند آرام ننشستند و همچون امواج خروشان اقيانوس ها به خیابان ها آمدند و یک صدا فریاد مرگ بر فتنه گر سر دادند و به سران فتنه و

غربی هایی که پشتوانه ی آن ها و جریان سبز رنگشان بودند نشان دادند، بی حرمتی به وطنی که با خون شهیدان یک وجب از آن کاسته نشده و پا برجاست عواقبی ناگوار برایشان خواهد داشت. مردم ایران در دفاع از ارزش های ملتشان، این ناموس گران بها، هیچ گاه سستی نورزیده و از سوت و کف یک مشت انسان فریب خورده که هیچ، از دولت های مستکبر پشت این جریانات هم نخواهند لرزید.

 

حماسه ٩ دی نشان داد كه پاسخ ملت به بی حرمتی به ارزش هایشان چیزی جز مشت گره کرده به دهان هتاکان نخواهد بود.

 

والسلام على من اتبع الهدى

نظر شما