نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28636  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-08 15:41
مسئول فرهنگی حوزه شهید باکری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: آن دسته از کسانی که تمام ارزش های هسته ای را بر باد فنا دادند راهشان از راه فتنه گران جدا نیست و این را بدانند که ما جوانان انقلابی پای حرفمان ایستاده‌ایم و فتنه گر را جزء این کشور نمیدانیم.

 
مرتضی دائمی کبیری مسئول فرهنگی حوزه شهید باکری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس ضمن گرامیداشت سالروز 9 دی گفت:دشمن بسیار با حوصله کار می‌کند و از‌‌ همان ابتدای انقلاب بدنبال ضربه زدن به نظام است اما بسیاری از این فتنه به رهبری زیرکانه رهبر معظم انقلاب و در صحنه بودن مردم ختم به خیر شده است. 
 
وی با بیان اینکه حماسه 9 دی را باید دانشجویان بسیجی و انقلابی هر ساله پرشور تر برگزار کنند، افزود:با فرا رسیدن سالروز 9دی، رشادت های بعضی افراد نباید نادیده گرفته شود چراکه در زمان انتخابات سودجویانی آمدند تا نظام بر هم بزنند اما ناامید شدند، و نتوانستند به اهداف خاصشان برسند.
 
این دانشجوی بسیجی اظهار داشت: مردم انقلابی ایران در سالروز 9دی باحضور پرشور خود، باید فتنه را هرساله چماقی بکنند و بر سر آن دسته از کسانی بکوبند که خود را دلسوز این نظام می دانند اما در خط دشمن و تحقق اهداف دشمن گام برمی دارند.

کبیری با بیان اینکه باید در تمام روزها‌ی زندگیمان آن لحظات را بخاطر داشته و در برابر توطئه های دشمن هوشیار باشیم، گفت: بسیجیان باید حرفها‌ی رهبرشان را بیاد داشته باشند و فراموش نکنند که با کشور، مردم و رهبر عزیزمان چه کردند.

 

وی افزود: آن دسته از کسانی که تمام ارزش های هسته ای را بر باد فنا دادند راهشان از راه فتنه گران جدا نیست و این را بدانند که ما جوانان انقلابی پای حرفمان ایستاده‌ایم و فتنه گر را جزء این کشور نمیدانیم.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما