نمایش 1 - 10 از 900
معاون تربیت بدنی دانشگاه بیرجند گفت: میلاد ایزانلو دانشجوی دانشگاه بیرجند مقام سوم ماده 400 متر آزاد شنا را در مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی را کسب کرد.
مسوول سابق جامعه اسلامی دانشگاه بیرجند:
مسوول سابق جامعه اسلامی دانشگاه بیرجند گفت: پیامی که راهپیمایی برای مسؤولان خواهد داشت این است که همواره این مردم در بزنگاه های حساس حاضر بوده و دین خود را ادا کرده اند و در مشکلات مانند زلزله و امثالهم به یاری سه قوه شتافته اند.
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند:
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند بیان داشت: دشمن در گذشته از حربه های فرهنگی و امروزه بیشتر اقتصادی استفاده می کند، اما کمتر کسی از آن ها می داند که نظام ما یعنی مردم و مردم یعنی نظام و این در هیچ جای دنیا دیده نشده و نمی شود.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی:
مدیر امور دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی از فرصت ثبت نام تسهیلات دانشجویی برای نیم سال دوم از اول بهمن ماه لغایت 25فروردین 97 خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
شب گدشته به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) تعداد 500 جلد کتاب از طرف حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به کتابخانه مسجد امام حسین(ع) بیرجند اهدا شد .
مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی بیرجند:
مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی بیرجند گفت: دولت باید پای حرف و صحبت مردم بنشیند زیرا تصور مردم این است که افزایش دو برابری قیمت سوخت و حامل‌های انرژی شیب گرانی‌ها به سمت دو برابر و حتی چند برابر شدن پیش می‌رودکه در واقع اینگونه نیست.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی:
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: هدف نهائی از آشوب های داخلی در سال 88 و حمایت مستقیم آمریکا و اسرائیل انگلیس و ... از فتنه گران، نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
قائم مقام سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند:
قائم مقام سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند گفت: عده‌ای کشور را تا مرز نابودی بردندو به ملکت ضربه زده‌اند اعم از ضربه سیاسی و اقتصادی و.. و کشور را 8ماه به حاشیه بردند و درگیر خودشان کردند طبیعتاً این‌جور آدم‌ها اشتباه کردند و هم با نظام وهم با مردم مشکل‌دارند و درواقع اگر کسی با این‌ها دوست باشد دشمن مردم است.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند با بیان اینکه طرح و یادآوری ۹ دی خود بصیرت افزاست، اظهار کرد: حوادث حین و پس از انتخابات ۸۸ یادآور انحراف های ابتدای انقلاب است و آن عده ای که سعی در به فراموشی سپردم فتنه ۸۸ را دارند کاملا بر اهمیت آن واقفند و الا این گونه تلاش نمی کردند.
نماینده دانشجویان معترض دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفتگو با دانشجو پرس:
نماینده دانشجویان معترض دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به اینکه ما اساسا با سازو کار عزل و نصب معاونت فرهنگی مشکل داریم اظهار کرد: معاونت فرهنگی قابل قیاس با معاونت های دیگر نیست و رکن اساسی این معاونت، دانشجوست، وقتی مسئولان ادعای آزادی دانشجو در دانشگاه را دارند، چرا صدای اعتراض دانشجو را در این تغییر نشنیدند و یا حداقل برای این تغییر هیچ مشورتی با دانشجویان و تشکل ها صورت نگرفته است؟

صفحه‌ها