نمایش 1 - 10 از 875
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند در گفتگو با دانشجوپرس:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند گفت: در واقع آنچه موجب عصبانيت رييس جمهور آمريكاست ناتواني وي از فهم اين موضوع است كه چگونه با وجود تمام خباثت هايي كه در طول ٤٠ سال گذشته نسبت به ايران روا داشته شده باز هم ايران اسلامي در مسير توسعه و پيشرفت گام بر ميدارد.
دبیر هيات دانشجویی محبان المهدي «عج» دانشگاه بيرجند خبر داد:
هيات محبان المهدي «عج» دانشگاه بيرجند به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان مراسم عزاداری در دهه اول محرم برگزار می‌کند.
دهقان:
دبیر انجمن‌ اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برجام تجربه تلخی است که جمهوری اسلامی با سهل اندیشی دولت با آن روبرو شد و تلخی این قرارداد روز به روز بیشتر می‌شود.
مسئول طرح هجرت بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
مسئول طرح هجرت بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه امروز ما رسالت خود را حرکت در مسیر اقتصادمقاومتی تولید و اشتغال می دانیم، گفت: ما توانسته ایم با ایجاد مرغداری نیمه صنعتی، قالیبافی، آموزش چرم دوزی، خیاطی، عرق گیری و موارد دیگر زمینه ی اشتغال برای جوانان و بانوان در روستاها را ایجاد کنیم و رونق بخشیم.
توکلی :
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۶ قبل از ظهر روز شنبه ۲۵ شهریور ماه اعلام می شود.
کارشناس قرآن و عترت دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: در بخش فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور خانم زهرا شاکری ، دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی بیرجند، موفق به کسب مقام اول شد.
حسن هانی زاده:
این کارشناس مسائل سیاسی گفت: ملت ایران با درک شرایط منطقه در این انتخابات حضور یافتند و با این حضور خود ملت‌های مستضعف جهان را نسبت به داخل ایران امیدوار کردند.
توکلی خبر داد
مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از ۷ خردادماه خبر داد و گفت: داوطلبان به مدت یک هفته فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.
نعمتی
سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات تأکید کرد: باید از این به بعد رقابت‌های انتخاباتی جای خود را به رفاقت دهد.
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: افرادی که در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار هستند با 20سال متوالی و 25 سال متناوب می‌توانند درخواست بازنشستگی بدهند.

صفحه‌ها