نمایش 1 - 10 از 884
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار می کند؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: نشست دانشجویی با موضوع داعش و شهذای مدافع حرم پنجشنبه2آذر ماه با حضور احمد مزینانی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) در محل سالن شهید چمران دانشگاه برگزار خواهد شد.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی خبر داد:
تعداد ۵۵۰ نفر از دانشجویان خراسان جنوبی جهت دریافت مجوز خروج از کشور و حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در سامانه دانشجویی سقانور ثبت نام کردند.
دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند:
دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند با بیان اینکه نباید با اعتماد بیجا به اروپا بار دیگر به چاه حماقت بیفتیم، گفت: شکست پروژه مذاکره باید درس عبرتی گردد تا با تکیه بر توان داخلی کشور و ایمان به ما می توانیم جلوی سلطه بیگانگان را بگیریم.
کارشناس مسئول امور فرهنگی واجتماعی پردیس شهیدباهنر دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی:
کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی پردیس شهید باهنر دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه سیاست گزاری ترامپ با اوباما زمین تا آسمان تفاوت دارد، گفت: دونالد ترامپ نشان داده بویی از سیاست نبرده است و باید به فکر تجارت و بیزینس هایش باشد.
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی :
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی با بیان اینکه مسئولین باید به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه عمیق داشته باشند، گفت: مسئولان از بد عهدی های همیشگی امریکا درس بگیرند و به جوانان و فرهیختگان علمی کشور، اعتماد کنند و توان موشکی و دفاعی خود را افزایش دهند.
رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای خراسان جنوبی:
رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاههای خراسان جنوبی گفت: دشمن بنا دارد فشار را بر ایران زیاد کند تا شاید تن به مذاکرات مجدد و مباحث موشکی و منطقه ای بنام برجام بدهد ومجددا میان برجام بعدی و تحریم ها –یعنی همان هایی که الان هم وجود دارد- انتخاب کند اما حقیقت اینست که این سخنان سخیف ترامپ وحدت امت شهید پرور ایران را چند برابر کرد و ترامپ باید این آرزورا بگورببرد.
به همت کانون مطالعات اندیشه دفتر نهاد رهبری؛
مسئول کانون مطالعات اندیشه دفتر نهاد رهبری دانشگاه بیرجند از برگزاری دوره آموزشی یادداشت نویسی و خبرنگاری برای عموم دانشجویان و بصورت رایگان در دانشگاه بیرجند خبر داد.
مسئول ستاد پیاده روی اربعین از اعزام چهارمین کاروان پیاده روی دانشجویی دانشگاه بیرجند "ویژه برادران" خبر داد.
رئیس دانشگاه پیام نور بیرجند:
رئیس دانشگاه پیام نور بیرجند از ارائه تسهیلات دانشجویی به 200 نفر از متقاضیان در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: دانشجویان ورودی جدید بدون پرداخت شهریه می توانند ثبت نام نمایند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند در گفتگو با دانشجوپرس:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند گفت: در واقع آنچه موجب عصبانيت رييس جمهور آمريكاست ناتواني وي از فهم اين موضوع است كه چگونه با وجود تمام خباثت هايي كه در طول ٤٠ سال گذشته نسبت به ايران روا داشته شده باز هم ايران اسلامي در مسير توسعه و پيشرفت گام بر ميدارد.

صفحه‌ها