نمایش 1 - 10 از 869
حسن هانی زاده:
این کارشناس مسائل سیاسی گفت: ملت ایران با درک شرایط منطقه در این انتخابات حضور یافتند و با این حضور خود ملت‌های مستضعف جهان را نسبت به داخل ایران امیدوار کردند.
توکلی خبر داد
مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از ۷ خردادماه خبر داد و گفت: داوطلبان به مدت یک هفته فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.
نعمتی
سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات تأکید کرد: باید از این به بعد رقابت‌های انتخاباتی جای خود را به رفاقت دهد.
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: افرادی که در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار هستند با 20سال متوالی و 25 سال متناوب می‌توانند درخواست بازنشستگی بدهند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، فردا جمعه 29 اردیبهشت همزمان با دیگر شعبات اخذ رای در کشور، در ساختمان مرکزی دانشگاه بیرجند نیز، برگزار می شود.
رحمانی فضلی در گفتگوی ویژه خبری:
وزیر کشور با بیان اینکه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد بیش از ۷۲ درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت خواهند کرد، گفت: نتیجه انتخابات در مرحله اول مشخص می‌شود.
رئیسی در گفت‌وگو با شبکه خبر:
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه هر کس که دچار فساد شود باید بداند هیچ اغماضی نسبت به او صورت نمی‌گیرد، گفت: برای فهمیدن اینکه آیا از رکود عبور کرده‌ایم یا خیر، کاسبان و مردم باید نظر بدهند.
صفار هرندی مطرح کرد؛
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی به انتقاد از عملکرد وزارت اطلاعات پرداخت و گفت: در تعجبم که وزارت اطلاعات رد هر جنبنده خطرناکی را در فاصله چند هزار کیلومتری می‌زند، اما در ارتباط با این سند که سرنوشت یک کشور در گرو آن است هیچ اقدامی نکرد.
سخنگوی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
سخنگوی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به پرداخت یارانه ۴میلیون نفر قبل از انتخابات توسط دولت اشاره کرد و افزود: پول ۴میلیون انسان را گرو گرفتند تا شب انتخابات برای کسب رای واریز کنند آیا این انصاف است.
نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر اظهار داشت: واگذاری ماشین سازی به فولاد ورشکسته، یکی از بی تدبیری های دولت فعلی بود. هیچ عقل سلیمی، یک کارخانه ی بحران زده را به شرکت ورشکسته واگذار نمی کند.

صفحه‌ها