نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31353  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-12 13:43
مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی بیرجند:
دولت باید پای حرف و صحبت مردم بنشیند/قصد دشمن، برهم زدن امنیت و ثبات کشور است
مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی بیرجند گفت: دولت باید پای حرف و صحبت مردم بنشیند زیرا تصور مردم این است که افزایش دو برابری قیمت سوخت و حامل‌های انرژی شیب گرانی‌ها به سمت دو برابر و حتی چند برابر شدن پیش می‌رودکه در واقع اینگونه نیست.

محدثه دادمهر مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس با اشاره به برخی اغتشاشات و ناآرامی ها در برخی از شهرها گفت: متاسفانه بی تدبیری مسئولین و فشارهای اقتصادی بر مردم باعث شد تا دشمن از آب گل آلود ماهی بگیرد و عده ای منافق به جان و اموال مردم ضربه بزنند. 

 

 

وی گفت: دولت باید پای حرف و صحبت مردم بنشیند زیرا تصور مردم این است که افزایش دو برابری قیمت سوخت و حامل‌های انرژی شیب گرانی‌ها به سمت دو برابر و حتی چند برابر شدن پیش می‌رودکه در واقع اینگونه نیست.

 

 

مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی بیرجند با بیان اینکه برخی از مسئولان از آرمان‌های انقلاب، امام راحل(ره) و جمهوری اسلامی فاصله گرفته‌اند، ادامه داد: دشمن نیز از فرصت به‌دست آمده برای تحریک مردم در جامعه بهترین استفاده را می‌برد اما مردم ما باید با بصیرت و هوشیاری دسیسه های دشمنان خنثی خواهند کرد.

 

 

دادمهر قصد دشمن را برهم زدن امنیت و ثبات کشور عنوان کرد و افزود: کشور ما در حلقه‌ای از آتش و فتنه در منطقه قرار گرفته و با نگاهی به وضعیت بی‌ثبات برخی کشورهای همسایه می‌توانیم به قصد واقعی گردانندگان کانال‌های ضدانقلاب در فضای مجازی و مدیران آن‌ها جهت از بین بردن ثبات و امنیت پی ببریم.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما