نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31299  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-09 17:00
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی:
هدف از فتنه 88، براندازی نظام بود
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: هدف نهائی از آشوب های داخلی در سال 88 و حمایت مستقیم آمریکا و اسرائیل انگلیس و ... از فتنه گران، نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

حجه الاسلام جواد اکبری مطلق مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس، ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: هدف نهائی از آشوب های داخلی در سال 88 و حمایت مستقیم آمریکا و اسرائیل انگلیس و ... از فتنه گران، نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

 

 

وی با بیان اینکه سعی می شود تعداد بسیار اندکی از برخی جناح های سیاسی خاص برای بقای سیاسی خود هنوز رفع حصر را بزرگنمائی کنند، ادامه داد: هدف حصر بعد از 25 بهمن سال 89 که دعوت به آشوب خیابانی شد، تلاش برای نابودی اقتصاد ایران بود.

 

مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی افزود: عده ای برای گم کردن سر نخ، جنایات سال 88 و 89 را انکار می کنند و شعار رفع حصر سر می دهند.

 

اکبری مطلق با بیان اینکه مردم بصیر ایران باید شناخت خود را نسبت به توطئه دشمن بالا ببرند، گفت: دست توطئه گرانه آشکار آمریکائی ها در فتنه 88  اکنون به بیرق بی اعتمادی به آنها در این سالها مخصوصا در قضیه برجام تبدیل شده است و شناسائی توطئه های آمریکائی و استکبار ستیزی مخصوصا برای نسل جوان یک ضرورت است چراکه آمریکا گرگ در لباس میش است.

 

وی یادآور شد: کسانی که هنوز به فتنه گران سال 88  احترام گذاشته و از سران فتنه تقدیر می کنند، شایسته مدیریت و سوار شدن بر تصمیمات جامعه اسلامی نیستند و هدف آنها در آینده اختلاس کردن و خروج از کشور است.

 

انتهای پیام /

نظر شما