نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 31298  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-09 11:01
قائم مقام سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند:
کسی که با فتنه گران دوست باشد با مردم دشمن است
قائم مقام سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند گفت: عده‌ای کشور را تا مرز نابودی بردندو به ملکت ضربه زده‌اند اعم از ضربه سیاسی و اقتصادی و.. و کشور را 8ماه به حاشیه بردند و درگیر خودشان کردند طبیعتاً این‌جور آدم‌ها اشتباه کردند و هم با نظام وهم با مردم مشکل‌دارند و درواقع اگر کسی با این‌ها دوست باشد دشمن مردم است.

رضا خسروی قائم مقام سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند در گفتگو با دانشجوپرس اظهار داشت: فتنه و فتنه‌انگیزی از بدو ایجاد انقلاب اسلامی ایران بوده و تنها در رابطه با انقلاب نیست بلکه مشکل اصلی استکبار با اسلام و هدفش از فتنه‌انگیزی نابودی اسلام و مسلمانان است.
 
وی با بیان اینکه ایران اسلامی با درایت مقام معظم رهبری و اقتدار سربازان امام زمان فتنه88 خنثی کرد، گفت: به نظرم دلیل  اصلی فتنه و آشوب در سال 1388به خاطره قدرت‌طلبی برخی از فتنه گران  که حاضر به انجام هر پروژه‌ای برای ایجاد آشوب و اغتشاش در ایران هستند به‌گونه‌ای که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در همان ایام از این دو و جنبش سبز تحت رهبری آنان به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در داخل ایران یادکرده بود.
 
 قائم مقام سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند ادامه داد: حادثه 9دی سال1388 در تاریخ ایران یک حادثه بزرگ ماندنی است و باید مانند حوادث اول انقلاب حفظ و گرامی داشته شود.
 
خسروی افزود: حوادث فتنه 88اقداماتی که این فتنه گران و آشوب گران در جامعه انجام دادند و خسارت‌هایی به‌نظام وارد کردند، باید نسل‌های چهارم و پنجم و ... انقلاب شرح داده شود وهم چنین باید در قضیه فتنه کتاب‌های نوشته شود که افراد جامعه بامطالعه این کتاب‌ها بصیرت‌ خود را حفظ کنند و هم‌چنین در این زمان باید قوی‌تر از گذشته پشت ولی فقیه خود بایستیم.
وی با بیان اینکه دست توطئه گرانه آشکار آمریکائی‌ها در فتنه 88  اکنون به بیرق بی‌اعتمادی به آن‌ها در این سال‌ها مخصوصاً در قضیه برجام تبدیل‌شده است، گفت: لازم است که این تجربیات به نسل جوان آینده دار کشور منتقل شود چون ما در طول تاریخ بارها به امریکا اعتماد کردیم و ضربه خوردیم به‌عنوان‌مثال در زمان مصدق به امریکا اعتماد کردیم و ضربه خوردیم یا سر توافق‌نامه الجزایر یا در قضیه مذاکرات سعدآباد در زمان اصلاح‌طلبان هم از  امریکا ضربه خوردیم طبیعتاً در قضیه برجام هم ضرب خوردیم لازم است این بی‌اعتمادی به امریکا برای نسل جوان تبین شود تا در آینده از امریکا دوباره ضرب نخوردیم و خداوند در قرآن کریم می‌گوید از گذشتگان خود عبرت بگیرید.
قائم مقام سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند یادآور شد: عده‌ای کشور را تا مرز نابودی بردندو به ملکت ضرب زده‌اند کسانی اعم از ضرب سیاسی و اقتصادی ...و کشور 8ماه به حاشیه بردند و درگیر خودشان کردند طبیعتاً این‌جور آدم‌ها اشتباه کردند و هم با نظام وهم با مردم مشکل‌دارند و درواقع اگر کسی با این‌ها دوست باشد دشمن مردم است. 
 
انتهای پیام/

نظر شما