نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 30884  |  
تاریخ انتشار : 1396-09-05 14:39
مسئول تغذیه دانشگاه بزرگمهر قاین با بیان اینکه کیفیت غذای این دانشگاه هیچ تغییری نسبت به گذاشته نکرده است، گفت: اعتصاب غذایی شب گذشته دانشجوها فقط به دلیل نبود «گوجه» در کنار غذای آنها بود.

محسن سنگی در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس با اشاره به اعتصاب شب گذشته دانشجویان پسر دانشگاه بزرگمهر قاین در اعتراض به مشکلات صنفی دانشگاه، گفت: شب گذشته غذای دانشگاه فلافل با سوپ بود که دانشگاه سس و گوجه فرنگی هم همیشه برای این منوی غذایی در نظر می گرفت اما این دفعه بدلیل گرانی قیمت گوجه نتوانستیم این کنار غذای دانشجوها گوجه بگذاریم و این باعث اعتراض دانشجوها شد.
 
وی با بیان اینکه قیمت غذای دانشگاه کشوری است و ربطی به بزرگمهر ندارد، گفت: افزایش قیمت خیلی جزئی است که آن را هم از آبان ماه اعمال کردیم و این در حالی است که طبق مصوبه باید از اول مهرماه اعمال می کردیم.
 
مسئول تغذیه دانشگاه بزرگمهر قاین با بیان اینکه اعتراض و اعتصاب دانشجوها فقط بدلیل نبود گوجه فرنگی در کنار غذای آنها بوده است، گفت: شب گذشته به دلیل عدم دسترسی به گوجه فرنگی مرغوب در سطح شهرستان، ناچارا از برنامه توزیع حذف شد که مورد اعتراض دانشجویان واقع شد.
 
سنگی در مورد اظهارنظر برخی از دانشجوها مبنی بر توزیع دوغ تاریخ گذشته بین دانشجوها در سلف، گفت: این مورد در سه هفته قبل اتفاق افتاد و این تنها یک شل بوده که اشتباها با بقیه مخلوط شده بود و همون موقع جمع آوری شد.
 
 

نظر شما