نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 30087  |  
تاریخ انتشار : 1396-02-20 17:50
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به اینکه هر روز ساعت 8 شب مستند سیاسی در کافه انتخابات پخش می شود، گفت: حامیان هر کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری می توانند با هماهنگی قبلی به میزبانی کافه انتخابات به ارائه برنامه های تبلیغاتی کاندیدای مدنظر خود در کافه انتخابات بپردازند.

امیر حسین سروی ها، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس اظهار کرد: کافه انتخابات بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از امروز به مدت یک هفته رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

وی با اشاره به هدف از برپایی کافه انتخابات، گفت: رصد برنامه‌ها و فعالیت تمام کاندیداها و ارائه ملاک‌ها و معیارهای انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری از جمله اهداف برپایی کافه انتخابات است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با تشریح قسمت‌های مختلف کافه انتخابات ادامه داد: این کافه متشکل از ایستگاه مستند، میز نشریات، پاتوق گفت‌وگو،معرفی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است.

سروی ها با اشاره به اینکه هر روز ساعت 8 شب مستند سیاسی در کافه انتخابات پخش می شود، یادآور شد: حامیان هر کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری می توانند با هماهنگی قبلی به میزبانی کافه انتخابات به ارائه برنامه های تبلیغاتی کاندیدای مدنظر خود در کافه انتخابات بپردازند.

گفتنی است کافه انتخابات دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از 20 تا 27 اردیبهشت پایان زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری هر روز از ساعت 11 تا 14 بعداظهر و 16 تا 21 شب  برپا خواهد بود.
انتهای پیام/

نظر شما