نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 29937  |  
تاریخ انتشار : 1396-02-10 11:17
به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛
"کافه خبر" در دانشگاه پیام نور بیرجند راه اندازی شد
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند و به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری "کافه خبر" در دانشگاه پیام نور راه اندازی شد.

حمید هاشم آبادی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجوپرس، به برنامه های فرهنگی و سیاسی این تشکل دانشجویی در اردیبهشت ماه اشاره کرد و اظهار داشت: در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برنامه های همچون مناظره با حضور نماینده تمامی کاندیداها ، تریبون آزاد، نشست های بصیرتی ویژه اعضای شورا و سایر دانشجویان و برپایی کافه خبر در نظر گرفته است.

 

وی ادامه داد: مسئولین فرهنگی بسیج دانشجویی مطالب جدید کاندیداها و توصیه های مقام معظم رهبری را هر روز در دو بورد کافه خبر نصب می کنند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند با بیان اینکه هدف از اجرای این برنامه در مرحله اول ایجاد انگیزه در دانشجویان مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات و همچنین ایجاد بصیرت لازم برای انتخاب رئیس جمهور اصلح می باشد، گفت: از دیگر اهداف این برنامه آشنایی دانشجویان با کاندیدای رئیس جمهوری و مطلع شدن از اهداف و برنامه های آنان می باشد.
 

هاشم آبادی اضافه کرد: جمعی از دانشجویان پسر دانشگاه به مناسبت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس به شهرستان طبس اعزام شدند.

 

وی اظهار کرد: به مناسبت اعیاد شعبانیه عصر چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه جشن باشکوهی در دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما