نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28743  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-15 11:09
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند:
ثبتنام راهیان نور در دانشگاه صنعتی بیرجند از امروز آغاز شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: اردوهای راهیان‌نور دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند امسال در نیمه دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد و شروع ثبت‌نام از امروز 15دی ماه خواهد بود که به صورت غیر حضوری و از طریق سایت بسیج دانشجویی دانشگاه به نشانی imabut.ir انجام خواهد گرفت.

حسن صادقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار دانشجوپرس گفت: اردوهای راهیان نور دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند امسال در نیمه دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد و ثبت نام اردوی راهیان نور 95 از تاریخ 1395/10/15 به مدت یک ماه از طریق سایت بسیج دانشجویی دانشگاه به نشانی imabut.ir انجام خواهد گرفت.

 

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۹۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در اردوی راهیان نور حضور داشتند، افزود: امسال نیز دو کاروان یکی ویژه خواهران و یکی ویژه برادران اعزام خواهند شد .

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور بزرگترین و مهم ترین برنامه اجرایی بسیج دانشجویی می باشد، گفت:بسیج برای این اردو تمام توان خود را به اجرا می گذارد تا به نحوه صحیح و درستی برگزار شود.

 

صادقی با بیان اینکه هزینه ثبت نام علی الحساب 500000 ریال می باشد، ادامه داد: احتمال افزایش هزینه وجود دارد و هزینه ثبت نام در مراحل بعدی ثبت نام گرفته خواهد شد.

 

وی گفت: ثبت نام فقط از طریق سایت بسیج دانشجویی دانشگاه امکان پذیر می باشد و اولویت با کسانی است که تجربه راهیان نور دانشجویی ندارند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند افزود: مابرای طراحی تبلیغات ثبتنام راهیان نور مسابقه طراحی تراکت راهیان نور برگزار کردیم که در پایان 2 اثر برگزیده شد و از طراحی این عزیزان در تبلیغات استفاده شد و از آنها تقدیر بعمل آمد.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما