نشر خبر

آخرین عناوین

پربیننده ترین

کد مطلب: 28640  |  
تاریخ انتشار : 1395-10-09 13:57
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور بیرجند:
فتنه گران آلت دست دشمن و پادوی آمریکا بودند/هرگاه ما محکم حرف بزنیم دشمن عقب نشینی می کند
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور بیرجند با بیان اینکه افرادی که در جریان 9 دی حرکت کردند آلت دست دشمن و پادوی آمریکا و ذلیل بودند که مردم را رها کردند، گفت: دانشجویان و جوانان باید هدف اصلی دشمن را بشناسند و در جریان فتنه 88 هدف دشمن ضربه زدن به ولایت فقیه بود و جوانان باید با شناسایی هدف دشمن به مقابله با نقشه دشمن بپردازند.

حجت الاسلام اکبری مطلق مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور بیرجند در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس در خصوص حماسه عظیم 9 دی اظهار داشت: 9 دی به معنای خروشیدن مردم علیه کسانی که خود را حق نامیدن و دیگران را ناحق، است.

 

 

وی با تاکید بر اینکه 9 دی خروشیدن مردم علیه دیکتاتوری است، گفت: بعد از گذشت 30 سال عده ای در سال 88 گفتند که آن چه ما می گوییم درست است و مردم گفتند چنین چیزی را قبول نداریم سپس یک حرکت خودجوش از جانب مردم برای دفاع از حقوق سیاسی و اجتماعی به وجود آمد.

 

 

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور بیرجند به پیام حماسه بزرگ 9 دی اشاره کرد و افزود: اولین پیام الگوگیری از نهضت عاشورای حسینی و دومین ولایت پذیری مردم ایران بود که حکومت جمهوری اسلامی را بر اساس ولایت فقیه تاسیس کردند و بعد دوم ولایت فقیه یعنی مقبولیت مردمی را به مرحله ظهور رساندند.

 

حجت الاسلام اکبری مطلق در خصوص برخی از مسئولین در دولت یازدهم 9 دی را قبول ندارند، تصریح کرد: برخی از افراد در سال 88 شکست هایی خورده اند و ادعایی در آن زمان داشتند که نتوانستند ادعای خود را ثابت کنند و شروع به خودزنی سیاسی کردند تا مقامشان را از دست ندهند.

 

 

وی با توجه به اینکه آمریکا و انگلیس و دیگر کشورها در فتنه 88 نقش داشتند، گفت: چندی قبل از فتنه 88 تعداد پروازهای ویژه به کشور افزایش یافت و نشان دهنده ی این بود که کار خاصی در کشور قرار است انجام شود و تعداد زیادی از خبرنگاران خارجی برای انعکاس این اتفاق به کشور آمده بودند.

 

 

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور بیرجند در ادامه افزود: افرادی که در این جریان حرکت کردند آلت دست دشمن و پادوی آمریکا و ذلیل بودند که مردم را رها کردند.

 

 

حجت الاسلام اکبری مطلق با تاکید بر اینکه هر گاه ما محکم حرف بزنیم دشمن عقب نشینی می کند، اظهار داشت: دولت اگر بخواهد کاری انجام دهد باید محکم جلو بیاید و حرف خود را محکم در مقابل دشمن بگوید.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان و جوانان باید هدف اصلی دشمن را بشناسند و در جریان فتنه 88 هدف دشمن ضربه زدن به ولایت فقیه بود و جوانان باید با شناسایی هدف دشمن به مقابله با نقشه دشمن بپردازند.

 

انتهای پیام/

نظر شما