نمایش 1 - 10 از 162
در مناظره دانشگاه بیرجند چه گذشت؟؟
شب گذشته مناظره میان نمایندگان ستادهای حجت الاسلام روحانی، حجت الاسلام رئیسی وقالیباف در دانشگاه بیرجند برگزار شد که این جلسه حاشیه هایی از جمله برخورد های گازانبری توسط ریاست دانشگاه به دلیل شعار مرگ بر آمریکا توسط دانشجوی خانم همراه بود.
مراسم پر فیض اعتکاف، از سحرگاه 13 رجب آغاز شده و معتکفین اکنون در لحظات ناب و پایانی روزهای عاشقی به سر می برند.
گزارش خبری/
در شرايط کنوني که با مسائلي نظير تغيير نسل ها، نياز روز افزون نسل جوان به ارزشهاي متعالي اسلامي در جهت پيمودن مسير پيشرفت همه جانبه و تحقق تمدن عظيم اسلامي، تهاجم فرهنگي دشمنان و تلاش مذبوحانه ايادي داخلي آنان در جهت جدائي آينده سازان کشور از ارزشهاي والاي انقلاب اسلامي مواجهيم، ترويج فرهنگ شهادت و ايثار به عنوان والاترين ميراث انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس وظيفه‌اي است كه بر عهده همه دلسوزان نظام مي باشد.
گزارش خبری از دانشگاه صنعتی و دانشکده کشاورزی بیرجند/
کم کم انتظار به پایان می رسد و دانشجویان برای استقبال از شهدای گمنام سر از پا نمی شناسند، آنها در اقدامی جهادی و خودجوش ستاد استقبال تشکیل داده و فضای دانشگاه را برای میزبانی از مسافران بهشتی مهیا می کنند.
گزارش آلمان‌ها از ستاره ایرانی روستوف
سایت ورزشی آلمانی از احتمال حضور سعید عزت‌اللهی در بوندس‌لیگای آلمان و تیم هامبورگ خبر داد
گزارش ویژه دانشجوپرس/
عظیمی
یکی از ارزشمندترین گردهمائی‌های دانشجویی، گردهمایی است که رنگ و بوی علمی و معنوی داشته باشد و این بار دانشجویان دانشگاه بیرجند با حضور در مسجد امام صادق(ع) دانشگاه بیرجند به مدت یک هفته، اعتکاف علمی گرفتند.
سفارش اندیشکده تندروی آمریکایی به ترامپ:
یک اندیشکده آمریکایی به رییس جمهور منتخب این کشور توصیه کرده که وقت باقی‌مانده برای بیرون راندن ایران از سوریه را از دست ندهد و با تمرکز بر فلج کردن ناوگان هوایی ایران، کار را شروع کند.
«گروه بین‌المللی بحران» منتشر کرد
گروه بین‌المللی فعال در زمینه کاهش مناقشات بین کشورها در گزارشی به شرح جزئیات طرح پیشنهادی ایران در سال 2013 برای صلح در سوریه پرداخته که دولت وقت ترکیه آن را به امید براندازی دولت بشار اسد رد کرد.
اندیشکده واشنگتن:
اندیشکده آمریکایی نوشت: لازم است آمریکا با ساز و کار راهبردی که بیانگر توان دفاع موشکی خود و متحدانش است به ایران نشان دهد حملات موشکی‌اش با واکنش قاطع هوایی و موشکی نیروهای ائتلاف مواجه می‌شود.
گزارش واشنگتن‌پست از نشست غیرعلنی«صیر بنی یاس»
روزنامه واشنگتن‌پست نوشته است که نمایندگان کشورهای عربی در نشستی که هفته گذشته در امارات برگزار شد، معتقد بوده‌اند که ترامپ باید به برجام پایبند بماند، اما در منطقه با ایران مقابله کند.

صفحه‌ها