نشر خبر

آخرین عناوین

کد مطلب: 31295  |  
تاریخ انتشار : 1396-10-09 09:25
کارشناس ارشد دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی:
دشمن بدنبال دلسرد کردن مردم از این نظام ولایی است
مسئول امور فرهنگی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی اظهارداشت: در حماسه 9دي 88 مردم با بصیرت بالاي خود و دو عنصر حضور و ایمان دینی در صحنه حاضر شدند و عظمت و صلابت و پایبندي خود را به انقلاب و حمایت از خون شهیدان و رهبري نشان داد.

محمدعلی حسن آبادی کارشناس ارشد دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار دانشجو پرس ضمن گرامیداشت حماسه 9دی اظهار کرد: در فتنه 88 برخی از عناصر فتنه گر و به عبارتی نادان و با تاثیر از تبلیغات پوچ و تو خالی بعضی از وطن فروشان به خیال اینکه مردم را تحریک و به خیابان ها بکشانند و باعث نابودي جان و مال مردم مومن و ولایتمدار ایران عزیز شوند و در اهداف پلید خود موفق خواهند بود دست به این آشوب ها و ناهنجاری ها زدند.
وی با بیان اینکه فتنه 88 توطئه و تفکر انگلیسی،امریکایی و اسرائیلی بود برای حذف نظام جمهوري اسلامی، ادامه داد: خوشبختانه مردم با بصیرت و با جوشش روح دیانت مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام که در راس آن همان امریکاو اسرائیل و انگلیس هست زدند .
کارشناس ارشد دانشگاه پیام نور استان گفت: در حماسه 9دي 88 مردم با بصیرت بالاي خود و دو عنصر حضور و ایمان دینی در صحنه حاضر شدند و عظمت و صلابت و پایبندي خود را به انقلاب و حمایت از خون شهیدان و رهبري نشان داد.

 

حسن آبادی بیان کرد: این حماسه یک حرکت بزرگ انقلابی و اسلامی بود و مردم مسلمان ایران ثابت کردند هرزمان هرکسی که بخواهد با ارزش هاي دینی و اسلامی و خون شهیدان و رهبري به مقابله و دست به توطئه بزند و به فکر خیانت باشد می ایستند .

 

 

وی افزود:مردم با بصیرت و اندیشه انقلابی خود و حمایت از خون شهیدان و ارزش هاي قیام امام حسین (ع) و رهبر و مقتدایشان با حضور خود در 9دي96توجهی به حرف برخی از افراد که چشم خود را به ارزش ها بسته اند نخواهند داد.

 

کارشناس ارشد دانشگاهی با بیان اینکه حضور مردم در این حماسه بزرگ، مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام و دشمنان بزرگ جهان اسلام یعنی شیطان بزرگ آمریکا ، اسرائیل و انگلیس خواهد بود، ادامه داد: مسئولین باید قدر و منش این مردم را بدانند و براي مردم فهیم دهن کجی برخی از افراد نادان که چشم خود را بر روي واقعیت هاي دنیا بسته اند با بصیرت و هوشیاري و حضور خود در 9دي هر سال به این دهن کجی ها پاسخ محکمی خواهند داد چرا که دشمن همیشه به دنبال فرصت و دلسرد کردن مردم از این نظام ولایی میباشد .

 

حسن آبادی افزود: ضرورت بیان حقایق و برگزاري جلسات بصیرت افزایی در زمینه شناساندن توطئه ي دشمنان براي نسل جوان یک ضرورت بویژه در زمان حساس کنونی میباشد و این وظیفه ي اساتید دانشگاه ، روحانیون ،اهل قلم و در راس آن رسانه ملی، صداو سیما میباشد.

 

وی در پایان در خصوص حصر سران فتنه گفت: با توجه به اینکه سران فتنه باعث خسارت مالی و جانی به مردم و کشور و از طرفی جرات پیدا کردن بدخواهان نظام و انقلاب شدند، تصمیم مسئولین نظام و شوراي عالی امنیت ملی کشور در آن زمان یعنی (حصر سران فتنه) تصمیم خوب و مناسبی بود.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

درود بر تمامی خدمتگزاران نظام

نظر شما